2016 Kot Pantolon Modelleri

2016 Kot Pantolon Modelleri
19 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 733 kez okundu.

2016 yılında yine modaya yön veren parçalar kendisini göstermeye başladı. Birçok bayan da kot pantolon modasını takip ediyor. Her yaştan bayanın giydiği ve çok şık duruş sağlayan kot pantolonlar uzun zamandır modanın nabzını tutan ürünler arasındaki yerini korumak konusunda kararlılık gösteriyor. 2016 yaz modasında jean modası durdurak bilmeden aynı rekabetini oluşturdu.

Her sene kot modası değişmese de kot modelleri değişiklik yapan ürünlerden oluyor. Bu senenin kot pantolon modellerine baktığımızda ilk sırayı yırtık kotlar alıyor. Yırtık kot modelleri başta genç kızlar tarafından tercih edilse bile çok hızlı bir şekilde tüketiliyor. Yaşınıza uygun olan yırtık jeanler raflarda sizleri beklerken modanın farkını ortaya koymanıza yardımcı oluyor.

2016 yaz modası jean modelleri arasında diğer sırada ise; kısa paça kot pantolonlar yer almaktadır. Özellikle stiletto ayakkabı modelleri ile kombine edildiğinde çok şık olursunuz. 2016 yılının koy pantolonlarını giyerek kimi zaman cool, kimi zaman da bohem bir hava oluşturabilirsiniz. Bu sene kotlar sokak modasının yine nabzını tutacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git