Eski Ünlü Sevgililer

Eski Ünlü Sevgililer
26 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.697 kez okundu.

Bir Zamanlar Sevgililerdi!

Bugün farklı yollarda hayatlarını devam ettiren ünlü isimler, belki de onları meşhur eden aşklarını yaşadıkları kişiler ile bir zamanlar sevgililerdi. Hala hatırlanan ve sanki bir gün yeniden bir araya geleceklermiş gibi düşünülen eski ünlü sevgilileri bir araya getirdik…

Demet Akalın-İbrahim Kutluay

eski-unlu-ciftler-5

Ünlü şarkıcının ilk meşhur olmaya başladığı zamanlardı. Kutluay da kariyerindeki basamakları hızla yükseliyordu. İkili, bir dönemin en çok yakıştırılan çiftiydi. Birbirlerine olan aşkları gözlerinden okunurdu. Evlilik tarihleri beklenirken ayrıldıkları haberi gelmiş ve herkes şok olmuştu.

Sinem Kobal- Arda Turan

eski-unlu-ciftler-4

Onlar da ünlüler dünyasının bir dargın bir barışık çiftlerindendi. Yine de en çok yakıştırılan çiftlerden biriydiler. Dönem dönem haklarında ayrılık haberleri çıksa da ikilinin evlenmesine kesin gözüyle bakılıyordu. Uzun bir süre beraberlik yapılan ikili, şimdi başka isimlerle birlikteler.

Beyazıt Öztürk- Çağla Şikel

eski-unlu-ciftler-3

Dönemin mankeni Çağla Şikel ve ünlü komedyen Beyaz’ın aşkları da uzun bir süre gündemden düşmedi. Onların da evlenmesi bekleniyordu ancak ilişki mutlu sonla bitmedi. Çağla Şikel daha sonra evlendiyse de, Beyaz aradığı eşi bir türlü bulamadı.

Kıvanç Tatlıtuğ- Azra Akın

eski-unlu-ciftler-2

Miss Model of The World yarışması ile tanınan ve o dönemde kariyer basamaklarını emin adımlarla çıkan iki güzel ismin aşkları magazin dünyasının uzun bir süre gündemiydi. Bir dargın bir barışık ilişkileri olsa da onların da evlenmeleri bekleniyordu ancak sonları beklendiği gibi olmadı.

Cem Yılmaz- Cansu Dere

eski-unlu-ciftler-

Onlar da evlenmesi beklenen ünlü çiftlerdendi. Bir dargın bir barışık devam eden ilişkileri sonunda bitti ve ünlü komedyen Ahu Yağtu ile dünya evine girdi. Ancak bu evlilik de çok uzun sürmedi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git