Gerçek Olan Dizi Aşkları

Gerçek Olan Dizi Aşkları
26 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.101 kez okundu.

Aynı dizide rol alan ve genellikle dizide sevgiliyi canlandıran çiftler, zaman içinde gerçek hayatta da ilişkiye başlıyorlar. Kimisi için reklam aşkı denilse de, kimisi de birbirine çok yakıştırılıyor. Bazıları dizi bitince biterken, bazıları da evlilik ile sonuçlanıyor. İşte en meşhur gerçek olan dizi aşkları…

Bergüzar Korel- Halit Ergenç 

gercek-olan-dizi-asklari-

Binbir Gece dizisinde tutkulu bir aşk yaşayan iki oyuncu, o dönemde başka isimlerle birlikteydi. Zaman içinde iki arasında aşk dedikoduları yayıldı. İkili bunu önceleri kabul etmeseler de daha sonra ünlü çiftin aşkı ortaya çıktı. Dizi bittikten sonra ilişkileri evlilikle taçlandı.

Birce Akalay- Sarp Levendoğlu

gercek-olan-dizi-asklari-2

Küçük Ağa dizisinde boşanmak üzere olan karı kocayı canlandıran iki ünlü ismin ilişkileri de set dışına taşındı. Dizi devam ederken ilişkilerini resmi boyuta taşıyan çift evlendikten sonra birlikte bir sinema filmi de çekti.

Burçin Terzioğlu- İlker Kaleli 

gercek-olan-dizi-asklari-3

Daha önce birlikte rol aldığı Murat Yıldırım ile dizi aşkı gerçek olan ve yıllar sonra gönlünü yeniden rol arkadaşına kaptıran Burçin Terzioğlu, Poyraz Karayel dizisinde birlikte rol aldığı İlker Kaleli ile aşk yaşıyor.

Serenay Sarıkaya- Çağatay Ulusoy

gercek-olan-dizi-asklari-4

Medcezir dizisinde birbirine aşık bir çifti canlandıran ikili, dizideki romantik bakışları ve aşkları zamanla gerçeğe dönüştü. İlişkileri hakkında kesin bir açıklama yapmadılarsa da, birbirine bakışları bunu ele verir cinstendi. İkilinin ilişkileri sona erince dizi de 2. sezonunda final yaptı.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git