Gri Saç Trendi 2016

Gri Saç Trendi 2016
22 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.818 kez okundu.

Son birkaç yıl öncesine kadar yaşlı bir görünümü temsil eden gri saçlar, son dönemde özellikle genç bayanların gözdesi oluyor. 2016 yılının hiç kuşkusuz en trend renklerinden biri olan gri, sarı saç renginin tahtına aday olarak gösteriliyor. Marjinallikten çıkıp yeni bir moda akımı haline gelen gri saç trendi, sezonun diğer bir modası pastel saç renkleri ile birlikte de kullanılıyor.

Artık saçlarınız beyazlıyorsa üzülmeyin, gri saç modası akımına ayak uydurarak daha canlı ve daha trend bir görünüm elde edebilirsiniz. Tabi bu noktada doğru kuaförü tercih etmek oldukça önemli. Trend olan gri ile demode olan gri arasında ince bir çizgi var. Bu nedenle ilk kez saçlarınızı griye boyatacaksanız, doğru kuaförü tercih etmelisiniz. Aralara pastel tonlarda balyajlar atarak yarattığınız güçlü etkiyi ikiye katlayın.

Gri Saç Rengi İçin Makyaj

gri-sac-modasi

Gri, soluk bir saç rengi olduğu için, makyaj seçiminde canlı ve sıcak tonları tercih etmenizi öneriyoruz. Tıpkı açık sarı tonlarda olduğu gibi gri saç rengi için de sıcak tonlarda makyaj yapabilirsiniz. Mavi ya da yeşil bir göz makyajı ve şeftali tonlarda bir allık iyi bir seçim olabilir.

Gri Saç Modası

gri-sac-trendi

Genellikle küllü tonlarda karşımıza çıkan gri saç trendi, her yaştan bayana yakışsa da, özellikle genç bayanlara çok yakışıyor. Daha önce sarı tonlarını kullanıyorsanız, gri saç renginin de size yakışacağı yüksek ihtimal. Bu sezon tarzınızı ortaya koymak için bu iddialı tonları tercih edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git