Kadınların Evde Cilt Bakımı

Kadınların Evde Cilt Bakımı
12 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 947 kez okundu.

Günlük hayatın getirdiği yoğun sinir ve stres insanları farklı alanlara yönlendiriyor. Bu alanlarda içlerine biriken streslerini törpülüyorlar. Tabi kadınlar söz konusu olunca buna güzelliklerini katmaya çalışıyor ve ister istemez bunlar bir hobi haline geliyor. Güzellik merkezlerine gidecek vakit olmaması kadınları evde bakıma zorluyor. Tabi pahalı oldukları için alınamayan ürünlerde bunu artırıyor. Artık evde kolay cilt bakımı bir çok kadın tarafından rahatlık yapılıyor.

Evde Cilt Bakımı

Doğal yollara güzel kalabilmek cilt maskeleri kadınların en değerli hobisi haline geldi. Kadınlar bu yolla eğlenirken bir yandan da avuçlarının içindeki imkanlarla güzelliklerine de zaman ayırabiliyor. Artık ışıltılı bir cilt için evde cilt bakımı maskeleri ile genç kalabiliyorlar. Bu kadınları hem huzurlu hem de hayatla daha barışık yapıyor.

evde-cilt-bakımı

Siyah Noktalardan Arınmak İçin

Evde cilt bakımı tariflerine kadınların en çok şikayetçi oldukları siyah noktalar başlayalım. Siyah noktalarınızdan doğal yollarla arınmanızın bir yolu var. Bir kase yoğur ile bir limon suyunu karıştırıyoruz. Karışımı gözlerinizden koruyarak yüzümüze yayıyoruz ve 15 dakika bekliyoruz. Maske yüzümüde kuruduktan sonra ılık su ile yıkayarak maskeyi çıkarıyoruz. Bu yöntemi hafta bir kez uygulayabiliriz.

cilt-maske

Nemlendirici Maske

Bir kapta yumurta sarısı ile bir çorba kaşığı sütü karıştırıyoruz. Bu karışımı yüzümüze yaydıktan sonra üzerini ince bezle örtüp on beş dakika bekliyoruz. Arkasından kağıt mendille silerek temizliyoruz. Ardından da önce ılık, sonra soğuk su ile yıkıyoruz. Bu maskeyi de haftada bir kez uygulayabiliriz. Aynı zamanda evde buharlı cilt bakımı kadınlar tarafından oldukça ilgi görüyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git