Kıvanç Tatlıtuğ Yeni Dizisi

Kıvanç Tatlıtuğ Yeni Dizisi
8 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.294 kez okundu.

Büyük umutlarla başlayan Kurt Seyit ve Şura dizisinin beklenen reytinge ulaşmaması ve dizinin erken final yapmasının ardından bir süredir ekranlarda görünmeyen Kıvanç Tatlıtuğ, yakın bir tarihte yeni dizisiyle izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Dizide henüz kiminle partner olacağı belli olmasa da, dizinin adının “Siyah Beyaz” olacağı konuşuluyor. Yine Ay Yapım ile yoluna devam eden yakışıklı oyuncunun yeni dizisi için şimdilerde partner olarak Kiralık Aşk dizisinin güzel oyuncusu Elçin Sangu’yu istediği konuşuluyor.

Son dönemde güzelliği ve oyunculuğu ile dikkat çeken Sangu’dan konuyla ilgili henüz bir açıklama ya da bilgi gelmedi. İddiaların doğru olup olmadığını henüz bilmesek de, güzel oyuncunun Gaye Sökmen Ajans’a geçiş yapması akıllara ikiliyi birlikte izleyecek miyiz? sorusunu getiriyor. Yeni sezonda yeni bir dizi ile ekrana gelmeye hazırlanan Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisini, Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat kaleme alacak.

Daha önce Kurt Seyit ve Şura dizisinde de aynı dizide rol alan ikilinin birlikte oynaması fikri, hayranlarından da büyük ilgi gördü. Daha önce de verdiği bir röportajda güzel oyuncuya övgüler yağdıran Kıvanç Tatlıtuğ ile aynı dizide rol olması için başka partnerler ile de görüşüldüğü belirtiliyor. Dizinin konusunun ne olacağı henüz belli olmasa da, güçlü bir senaryo ile yakışıklı oyuncunun Kurt Seyit ve Şura dizisinden sonra yeni bir dizi ile yeniden hayata dönmesi kaçınılmaz olacaktır…

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git