L Mutfak Modelleri 2016

L Mutfak Modelleri 2016
6 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.254 kez okundu.

Yeni yılda mutfak dekorasyonunda değişiklik yapmak istiyorsanız, birçok farklı model alternatifleri sunan L mutfak modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle küçük ya da dar mutfaklarda yerden tasarruf sağlaması yönüyle de mutfaklarda fonksiyonel ve ergonomik alanlar yaratır. Dar uzun ya da küçük bir mutfağınız varsa, L mutfak modelleri ile mutfağınızda yer açın. Yapı marketler ve mutfak mağazalarının yeni koleksiyonlarına baktık ve en beğendiklerimizi sizler için bir araya getirdik…

l-mutfak-modelleri-2016t

Gördüğünüz gibi L şeklinde mutfak tezgahları, en köşe alanları bile değerlendirmenizi sağlar. Küçük mutfaklarda daha rahat ve daha işlevsel bir kullanım alanı sunan bu mutfaklarda, Amerikan tarzı ya da vintage tarzda farklı modeller bulabilirsiniz. Küçük bir mutfağınız varsa, bu tarz karşı karşıya konumlandırılmış ve L tezgahlar ile birleştirilmiş tezgahlar, mutfağınıza daha şık ve daha modern bir görünüm katacak.

l-mutfak-modelleri-2016-2

Yine L bir mutfak. Büyük mutfaklar için de sıkça tercih edilen bu tarz mutfaklar, mutfak dekorasyonunuza şıklık ve canlılık kazandırıyor. Tezgahların en dar alanları bile değerlendirmesini sağlayan L mutfak modelleri, son yıllarda ülkemizde de oldukça popüler. Modern görüntüsü ile mutfak mağazalarının da favori ürünleri arasında.

l-mutfak-modelleri-2016-3

Mutfak dekorasyonunuz için vintage bir tarz yaratmak istiyorsanız, bu tarz mutfak modellerini tercih edebilirsiniz. Yerden tasarruf sağlayan ve mutfağın her alanını değerlendirmenize olanak sunan L mutfak modelleri ile küçük mutfaklarınızda yenilik yaratın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git