Lüks Mutfak Dekorasyonları

Lüks Mutfak Dekorasyonları
25 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.081 kez okundu.

Mutfakta geçirdiğiniz zamanı daha kaliteli geçirmek ve evinizde içindeyken kendinizi iyi hissettiğiniz bir mutfağa sahip olmak istiyorsanız, lüks mutfak dekorasyonları hakkında hazırladığımız bu yazımızda yer alan görsellerden ilham alabilirsiniz.

luks-mutfak-dekorasyonlari-

Siyah, mutfaklarda son dönemin en iddialı renklerinden. Parlak lake mutfak dolapları arıyorsanız, siyah mutfak dolaplarının kullanıldığı bu mutfak dekorasyonu, lüks ev dekorasyonunda tercih ediliyor.

luks-mutfak-dekorasyonlari-2

Siyah ve kırmızının harika uyumunu yansıtan bu mutfak dekorasyonu, oldukça lüks ve zevkli görünüyor. Mutfağınızda lüks bir tarz yaratmak istiyorsanız, siz de siyah ve kırmızı ikilisini kullanabilirsiniz.

luks-mutfak-dekorasyonlari-3

Beyazın asaletinden vazgeçemeyenlerdenseniz, lüks mutfak dekorasyonu için tercihinizi bu beyaz mutfak dolaplarından yana kullanabilirsiniz. Hem şık hem de zarif görünen bu beyaz renkli dolapları tamamlamak için, tezgah arasında cam mozaikleri tercih edebilirsiniz. luks-mutfak-dekorasyonlari-4

Ahşap görünümlü mutfak dolaplarının ne kadar lüks bir görünüm yarattığını söylememize gerek yok herhalde. Mermer tezgahlar ve yine dolaplara yakın tonlarda parkeler ile dekore edilen bu mutfak, 2016 yılının en lüks mutfak dekorasyonları arasında yer alıyor.

luks-mutfak-dekorasyonlari-5

Kırmızının romantik ve enerjik havasını mutfağınıza yansıtmak için, resimdeki gibi lake kırmızı mutfak dolaplarını tercih edebilirsiniz. Farklı tasarım masası, aspiratörü ve beyaz ile tamamlanan görüntüsü ile oldukça havalı ve lüks görünüyor.

luks-mutfak-dekorasyonlari-6

Beyaz ve metal tasarımların buluştuğu bu mutfak dolapları oldukça lüks görünüyor. Mutfak dekorasyonunuzda değişiklik yapmak ve daha lüks bir görünüm yaratmak istiyorsanız, bu tarz tasarımları tercih edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git