Mezoterapi ile Egzersiz Yapmadan İncelin

Mezoterapi ile Egzersiz Yapmadan İncelin
9 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 496 kez okundu.

Bayanların en büyük arzusu ince ve fit bir vücuda sahip olmaktır. Bu arzu uğruna ameliyat yaptırarak bıçak altına girerler, şok diyetler uygularlar ya da yorucu sporlar yaparlar. Tüm bu uğraşlara rağmen bazı bayanlar göbek, basen gibi bölgelerini inceltmek için yeterince başarılı olamazlar. Artık Mezoterapi sayesinde incelmeyen ve sinir bozucu bölgeniz kalmayacak.

Mezoterapiyi Tercih Edebilecek Kişiler

Mezoterapi sayesinde incelmek istiyorsanız bazı kriterleri karşılamanız gerekiyor. Öncelikle bu yöntemin bölgesel incelme olduğunu söylemekte fayda buluyoruz. Mezoterapi için çok aşırı bir kiloya sahip olmasanız bile eritemediğiniz bölgesel yağlarınızı yok edebilirsiniz. Örneğin; sarkan kollarınızı toparlayabilir, selülitli derinizi yok edebilir ya da göbek bölgenizde oluşan yağlanmaya elveda diyebilirsiniz.

Mezoterapi ile İncelmek Ağrılı Bir Süreç Mi?

Birçok bayan incelme yöntemlerini araştırırken yan etkisi olup olmadığını ya da ağrı hissedip hissetmeyeceğini merak eder. Mezoterapi ile incelmek isteyen bayanlar ağrı ya da sacı yaşamazlar. Ancak; acı eşiği düşük olan bayanlara çeşitli kremler uygulanarak lokal anestezi etkisi de verilerek rahatlamaları sağlanıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git