Yeni Stil Saç Modelleri

Yeni Stil Saç Modelleri
4 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.223 kez okundu.

Biz bayanlar, saçlarımız ile ilgili her zaman değişikliğe açığızdır. Sürekli bir değişim ve farklı konseptler ile modaya ayak uydurmak ve kendi modamızı yaratmak isteriz. Yani, modayı sadece giysi olarak değil kişisel olarak üzerimizde yaptığımız değişiklilklerde önemlidir. Geçmişten günümüze kadar kadınların güzellik simgesi bana göre saçlarıdır. Her sabah yarım saate yakın vakit ayırırız öyle değil mi?

Onun yanı sıra her hafta düzenli bir şekilde kuaföre gider, saçlara güzel bir bakım yaptırırız. Daha güzel ve sıkı dursun diye. Bir yandan da dikkat çeksin güzelliğimiz çevredekileri kamaştırsın diye 🙂 Aslında her hafta olmasa da 2-3 güne ya da günlük kuaför de saçlarına fön çektirip bakımlarını yaptıran bir çok bayan arkadaşlarımız da yok değil. Sizlere son günlerin dikkat çeken saç modelleri hakkında biraz detay vermek istiyorum. Bu modellerden ilki geçmişten günümüze hiçbir zaman popülaritesini kaybetmeyen Kısa Saç Modelleri. Bir çok ünlü şarkıcı ve oyuncunun tercihi olan bu model dünya üzerinde de en çok kullanılan kadın saç modellerinden birisidir diyebiliriz.

Çarşıda orada burada oturduğunuz cafede bu tip saç modelleri olan arkadaşlardan görebilirsiniz. Son günlerin müthiş modası aslında. Bazılarına yakışıyor bazılarına yakışmıyor. Ama her insan kendine yakışanı yapıyor diyebilirizde. ( lafmı soktuk ne ).

saç-modelleri

İşin özü saç modelinizi iyi seçin ve kendinize en iyisini yaptırın. Yoksa bazı bayan arkadaşlarımıza hiç yakışmıyor. Yakışacak olan saç modellerini değilde yakışmayacak modelleri seçiyor olmaları sinir bozucu 🙂

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git