100TL’ye Alınabilecek 10 Şık Abiye Elbise

Kadinomi ekibi olarak siz okuyucularımıza ekonomik alışverişin anahtarlarını sunmaya devam ediyoruz. 100TL’ye alınabilecek şık ve zarif abiyeler. Malum içinde bulunduğumuz dönem düğün sezonu olduğu için, gardırobu açınca gözlerimiz abiye arıyor. Evet abiyeler günlük kullanmadığımız yani kolay kolay eskitemediğimiz bir elbise türü. Dolabımızda illaki birkaç abiyemiz var ama kadının çilesi bitiyor mu?

Maalesef hayır. Nişanda giydiğimizi düğünde giysek olmaz, iki kez giydiğimizi üçüncüye giysek yine olmaz. Tabi bu arada ruh halimize göre değişen beden ölçülerimizden hiç bahsetmiyorum bile. Hadi diyelim geçen seneden beri giymediğimiz bir kaç abiyemiz var, hadi diyelim beden ölçülerimiz de aynı. Yine olmuyor çünkü bu sefer moda denen bir şey var! Elbise ikinci yılını doldursa “kız hangi yüzyıldan kaldı bunlar?” diyecek bir sürü konu komşu… Haksız mıyım?

Dedim ya kızlar ne bitmez tükenmez çilemiz varmış.. Hal böyle olunca abiyeye çok para vermek mantıksız oluyor. Biz de üşenmedik sizin için hem kaliteli hem şık 10 adet 100TL’ye alınabilecek abiye modellerini derledik.

100TL’ye Alınabilecek Abiye Modelleri

16 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 69 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git