2015 Deri Modası Yılı Olacak

deri-etek-kombinleriBu sene deri giysilerde trend olacak gibi görülüyor. 2015 için hazırlanan özel dar paça pantolonların üst kısmını ise deri blazer ceketler ile kombinlenmesi bekleniyor. Bayanlar için özel üretim bulunan deri pantolonlar arasında, spor giyimler düşünülmüş. Bu sebeple eşofman modelinde hazırlanmış paçaları lastikli deri pantolonlar ise moda olacak gibi duruyor. Önceki yıllarda ise eteklerde kalem kesimler daha çok moda halinde iken, bu sene için deri eteklerde asimetrik kesimler ön planda hazırlanmış gibi duruyor. Patcwork modelini andıran kesik parçaların birleşmesi sonucu oluşan farklı tarzda etekler de yine çok büyük bir detay. Ancak yine bayanlar arasında en çok ilgi görecek deri eteklerin başında bu sene özel hazırlanan tasarımlar gelecek gibi. Bu modeller ise spor kıyafetleri tamamlayan, motifli, çiçekli, grafik tasarımlı tshirtler ve üstlükler ile kombinlenen özel deri etekler olacak.

2015 yılının trendleri arasında yine yerini alacak model ise aşağıya doğru uzatılan deri giyimler üzerinde bulunan özel hat kesimlerinin darlığı dikkati çekiyor. Deri giyimin modelleri arasında özel gün ve geceler için tasarlanan modellerde renklendirmeler çok ilgi çekecek durumda. Deri giyimde bulunan dar kesimlerin renkleri bu seneye özel hazırlanan ancak fazla sayıda olmayan neon renk tercihleri, yine kendini özel hisseden ve aykırı kişilikler için özel üretilmiş. Parlak ve göz alıcı renkte bulunan deri pantolonlar ve dar kesimleri giymeye yürek ister.

Derinin en çok kullanıldığı yer olarak bilinen çantalar ve çizmeler ise yine vazgeçilmezler arasında ilk sırada yerini alacak, bundan kimsenin şüphesi yok. Çantalar için özel olarak hazırlanan, asaletin ve resmiyetin simgesi olan siyah renk. Siyahın asaleti başka hiçbir renkte yok. Bu sebeple özel olarak hazırlanan deri çizme ve çantalar podyumlarda oluşturulan tüm modellerin yanında ilk sırada yer alıyor. Bu tür ayakkabı, çizme ve çantalar için derinin vazgeçilmez büyüsü, hem bayanlarda hem erkeklerde özellikle tercih ediliyor.  2015 yılının renkleri arasında yer olan neon renkler bu seneki deri çantalarda aksesuar olarak eklenilmiş bir detay. Kış aylarının vazgeçilmezi olan deri çizmelerde inci bir detay var. Aksesuar olarak kullanılan kürkler bu sene çizmelerde yerini almış bile.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git