2016 Ceket Modelleri

Yaz mevsiminde de kış mevsiminde olduğu gibi ceketler tercih ediliyor. Ceket hem kıyafete farklı bir duruş katıyor, hem de modaya uymanın ilk anahtarlarından bir tanesi konumunda oluyor. 2016 yılında her sene olduğu gibi ceket modelleri ön planda. Birçok bayanın yakından takip ettiği ceket modasından siz de bilgi almak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Her sene olduğu gibi 2016 yaz sezonunda da ceket modasında ilk sırayı kot ceketler alıyor. Kot ceketler birbirinden güzel yapısı ve hoş duruşlarının yanı sıra geçmeyen modası ile de dikkat çekmeye devam ediyor. Kot ceketler konusunda yılla geçtikçe çeşitlilik de artıyor. Tüm bu sebeplerden dolayı eğer ceket giymeyi seviyorsanız ilk tercihiniz kot ceket yönünde olmalı.

2016 ceket modelleri konusunda sizlere önerebileceğimiz bir diğer model ise; bomber ceketler olmaktadır. Bu seneye damgasını vurmaya hazırlanan ve daha şimdiden sokak modası kapsamında görmeye başladığımız bomber ceket satın almak için Mango ve Zara kreasyonlarına göz atmanızı öneririz. Çok modern ceketler bulunmaktadır.

4 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.744 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git