2016 Converse Modası

2016 Converse Modası
10 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.018 kez okundu.

Başta  genç bayanlar ve genç kızlar olmak üzere birçok kişinin yakından takip ettiği Converse modası bu sene kendisini tamamen değiştirdi. Rahatlığına düşkün olan bayanların mutlaka baktığı ve ayağından eksik etmediği Converse ayakkabılar her sene olduğu gibi bu sene de takip edilen bayan ayakkabı modelleri arasında yerini koruyor. Biz de sizlere Converse modasını araştırdık.

Uzun yıllardan beri giyilmeye devam eden ve rahatlığı ile alındıktan yıllar sonra bile kullanabilen ayakkabıların en önemli diğer özelliği de modasının hiç geçmiyor oluşudur. Özellikle son 5 ile 6 senedir hemen herkesin ayağında gördüğümüz Convers ayakkabı modelleri 2016 yaz sezonunun da nabzını tutmaya ve modaya yön vermeye başladı.

Bu sene öne çıkan ayakkabı modellerine baktığımızda hafif topuklu olan Converse ayakkabıları görmekteyiz. Bu özelliği ile diğer yıllardan daha farklı bir kombinle karşımıza çıkıyor. Bu sene bir de yandan fermuarlı olan Converse ayakkabılar da ön plana çıkmış durumda. Özellikle şortların, eteklerin ve koy pantolonların altına çok yakışan ayakkabılara siz de göz atabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git