2016 Düz Ayakkabı Modelleri

2016 Düz Ayakkabı Modelleri
3 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.070 kez okundu.

Yaz mevsiminin kavurucu sıcakları ile bir arada kalan bayanlar kendilerine rahatlık ve şıklığı aynı anda bulmak istiyorlar. Bu yüzden kolay bir şekilde şık olmanın önerilerini arıyorlar. Biz de sizlere hem şık, hem de rahat stil oluşturmanın ilk adımı ayakkabılardan söz etmek istiyoruz. Ayakkabı modelleri arasından en rahatları ise; düz ayakkabılardır.

2016 yaz mevsimi bayanlara uğurlu geldi ve moda öneriler arasında düz ayakkabılar da boy göstermeye başladı. Birçok kişinin yakından takip ettiği ayakkabı trendlerinde son durumu açıklıyoruz. Dün ayakkabı kategorisinde ilk sırayı, balerin ayakkabı modelleri karşılıyor. Balerin ayakkabıları ile bir midi etek kombini sizi sokak modasına yakışacak şekilde hazırlayacak ve şık olmanıza yardımcı kombindir.

Dün ayakkabı çeşitleri arasından ikinci sırayı ise; bağcıklı babet modelleri çekiyor. Bağcıklı oluşları ile farklı tarzı ortaya çıkarak ayakkabıları istemezseniz; Loafer ayakkabı modellerinin bu sene size moda olduğunu söyleyebiliriz. Kısa kot pantolonlar ile ya da etek ve şortlar ile kombine edebileceğiniz Loafer ayakkabılar gözde konumunda raflarda bekliyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git