2016 Elbise Modelleri

2016 Elbise Modelleri
3 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.151 kez okundu.

Bayanlara yaz modası deyince ilk akla gelen kıyafetler arasında yazlık tarzda giyilebilecek elbise modelleri oluyor. Birçok bayan hem çok terletmediğinden dolayı, hem de daha rahat olduklarından dolayı yazlık elbiseler giymek için rafları karıştırıyorlar. Bayanların bu isteklerine olumlu yönde karşılık veren birçok moda markası ise yaz kreasyonlarına mutlaka elbise modelleri koyuyor. Bu senenin moda olan elbiselerini sizler için araştırdık.

2016 yaz sezonu kapsamında elbise modellerine baktığımızda ilk sırayı çiçekli elbiseler çekiyor. Çiçekli elbiseler özellikle yaşını küçük göstermek isteyen bayanlara yönelik ilk sırada yer alıyor. Çok kilolu bayanlara çiçekli elbiseler önermemekteyiz. Bunun sebebi; çiçekler bayanları olduğundan daha kilolu gösterecektir. Dolayısı ile de bayanların bu ayrıntıya dikkat etmesi gerekiyor.

2016 elbise modellerinde bir diğer moda olan elbiseler ise; A kesim elbise modelleri olmaktadır. Bu elbiselerde daha çok orta boylu bayanlara yakışıyor. Çok uzun ya da çok kısa olan bayanlar A kesimlerden tercih etmemeli. Hoş ve şirin duruşları ile dikkat çeken A kesimler, günlük kıyafette çok şık oluyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git