2016 Kalın Topuklu Ayakkabı Modelleri

2016 Kalın Topuklu Ayakkabı Modelleri
18 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.364 kez okundu.

Bayanlar moda konusunda bazı ürünlere olmasa da olur, şeklinde hitapta bulunurlar. Buna rağmen iş ayakkabılara gelince bir bayanın asla hayır dediğini görmedik. Dolayısı ile de modanın gözdesi konumunda olan ayakkabılar ve bu ürünlere ait tarz fikirleri bayanlar tarafından sıklıkla takip ediliyor. Biz de bunu bilerek yazımızda sizlere 2016 ayakkabı modası hakkında bilgi verdik.

2016 yılının yaz aylarında bulunmaktayız ve bayanlar yaz aylarında da ayakkabılara önem vermeye devam ediyor.2016 yaz sezonunun en moda ayakkabıları olarak bizleri kalın topuklu ayakkabılar karşılamaktadır. Daha önce 1970 ve 1990 yılları arasında geçen moda akımı kapsamında kalın topuklu ayakkabılar trend durumundaydı. Eski modaya yeniden dönüş yaptık ve bu sene de kalın topuklu ayakkabılar görmeye başladık.

Çok değil, bundan sadece birkaç sene önce anneanne ya da babaannelerin giydiği, genç bayanların ise asla kendisine yakıştıramadığı kalın topuklar bu sene tüm tabuları yıkarak genç bayanların ayaklarında kendisini göstermeye daha şimdiden başladı bile. Hemen siz de kalın topuklu ayakkabı alarak modaya uyum sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git