2016 Kalın Topuklu Sandalet Modası

2016 Kalın Topuklu Sandalet Modası
29 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 939 kez okundu.

2016 sezonunun yaz mevsimi geldi ve bu nedenle de yaz modası kendisini göstermeye başladı. Belki de kadınların moda anlamında en fazla kendisini gösterdiği yer yaz mevsimi olmaktadır. Takılardan, kıyafetlere, ayakkabılara değin yaz mevsiminde her parça birbirinden güzel ve değerli bir şekilde kendisini göstermeye başladı. Bunların başında da bayanların göz bebeği ayakkabılar geliyor.

2016 yaz modasında ayakkabı trendlerine baktığımızda; geriye dönüşün modern şekilde yorumlanması ile karşı karşıya kalıyoruz. Bayanların 1970 ve 1980’li yıllardan tanımış olduğu sandaletler ve takunyalar geriye dönerek 2016 ayakkabı modası kapsamında bizleri karşılıyor. Tabi bu karşılama eski yıllardan biraz da olsa farklı şekilde beliriyor. Bu sene sandaletler modern yorumlama ışığında ayağımıza gelecek.

Düz şekilde tanıdığımız sandaletlere artık platform topuklar ekleniyor. Böylece sadece plaj modası ya da sportif şıklıkta değil; sokak modası ve hatta abiyelerin altında bile sandaletler görmeye başlıyoruz. Rahatlığın adresi olan sandaletler ile bayanların tutkulu rüyası platform topuklar bir araya gelerek bu senenin en şık ayakkabı modasını oluşturuyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git