2016 Kot Etek Modelleri

2016 Kot Etek Modelleri
1 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 961 kez okundu.

Yaz mevsiminde öne çıkan kıyafetler ve kombinler arasında etek kombinleri bulunuyor. Etekler bazen bizlere spor şıklık sağlarken, bazen de asaletin merkezi konumunda yapıyor. Hem kurtarıcı, hem de yanlış kullanıldığı zaman rezil edici olan etekleri mutlaka yerine göre kullanmaya gayret edin. Kot etek modelleri sayesinde bayanlar rahatlıkla birlikte şık kadın unvanını da alıyorlar.

Her sene olduğu gibi bu sene de kot etek modası gözler önüne çıkıyor. Kot etekler arasından bir tercih yapmak isteyen bayanlar da hangi kot eteklerin moda olduğunu merak ediyor. 2016 kot etek modelleri arasından en fazla moda olan aplikeli eteklerdir. Son zamanlarda adından fazlası ile söz ettiren aplikeli modellere mutlaka göz atın.

Aplikeden sonra ya da bu modayı sevmeyen bayanlara dantelli kot etek modellerini önermekteyiz. Danteller de yine sporun ve fresh bir hava kazanmanın en iyi yolu konumunda. Son olarak da çapraz bağlamalı kot etekleri sizlere önerebilmekteyiz. Göbek üstü bluzlar ya da kısa bluzler ile çok hoş duruyorlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git