2016 Yaz Modası Çizgili Elbise Modelleri

2016 Yaz Modası Çizgili Elbise Modelleri
2 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 911 kez okundu.

2016 yılının yaz mevsimine girmeye başladık. Artık bikiniler, mayolar ya da kumsal kombinleri derken yaz ayının sokak modası da kendisini göstermeye başladı. Yaz ayının sokak modasında ön plana çıkan modellerden bir tanesi de çizgili elbiseler olmaktadır. Geçen sene de moda konumunda olan bu stil 2016’ya da damga vuracak gibi duruyor.

2016 yılında göz önüne çıkan ve bayanların ilgisini çekmeyi başaran çizgili elbiseler yine moda oluyor. Bazıları yatay şeklinde tasarlanan, bazıları da dikey şeklinde hazırlanan bu çizgileri siz de seviyorsanız çekinmeden kullanabilirsiniz. Her tarza ve yere uygun düşen elbiseler size bazen bohem bir hava katarken, bazen de cool bir tarz yaratmanızı sağlayacak.

2016 çizgili elbiseler arasından seçim yaparken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekiyor. Örneğin; geniş kalçalı ve göbeği olan bayanlar yatay çizgili elbiseler yerine dikey çizgili elbise modelleri arasından bir tercih yapmalı. Bunun yanı sıra da yaz modasına yakışacak sandaletlerle kombinlemeyi ihmal etmeyin. Böylece oldukça şık ve tarz bir duruş yaratacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git