80-100TL Aralığında Alınabilecek Şık Kabanlar

Evet artık kış geldi soğuklar iyice yüzünü göstermeye başladı. Biz de kadinomi.com ekibi olarak kadın ve ekonomi kelimesini birleştirmeye, sizlere ekonomik ürünler derlemeye çalışıyoruz. Bunu yaparken de kadınlığın zarafetinden ve şıklıktan asla taviz vermiyoruz. Bu yazımızda 80-100TL Aralığında alınabilecek şık ve zarif 20 kaban modeli hazırladık.

Malum bu sene ekonomik dengeler biraz bozuldu, ihtiyaçları karşılamak biraz daha güçleşti ama yine de biraz ince eleyip sık dokuma ile şıklıktan vazgeçemeyeceğiz. Bu konuda sizlere yardımcı olabilmek için 80-100TL arası kaban modellerini araştırdık ve tam 20 farklı model bulduk.

Modeller arasında klasik olanlar da var, spor olanlar da ve hatta benim çok hoşuma gitmese de sunni kürk denilen ama aslında daha çok bornoza benzeyen modeller de var. Benim favorim 14 ve 18 numaralı kabanlar. Sizler de favorilerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Ayrıca araştırmamızı istediğiniz ürünler varsa, fiyat aralığı da belirterek bize yorum olarak yada mail olarak iletirseniz sizin için araştırabilir ve buradan paylaşabiliriz.

Bizden şimdilik bu kadar, yeni bir yazıda görüşmek dileğiyle..

Ayrıca 100TL civarı alınabilecek abiyeler yazımıza da bir göz atmak isteyebilirsiniz.

2 Aralık 2018 tarihinde eklendi, 77 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git