Bayan Sabahlık Modelleri

Bayanlar için çok şık ve çok da rahat rahat Bayan Sabahlık Modelleri bulunmaktadır. İster seksi sabahlık ya da ister normal sabahlık modelleri de vardır. Askılı ve göğüs bölgesinin dantelli işlemesi ile ve sabahlığı da saten renkte ki sabahlıktan bayanlar en çok tercihidir. Çünkü her mevsimde giyilebilen bir sabahlık modelidir.

Daha uzun ve kapalı sabahlık arıyorsanız uzun ve kısa kollu olan sabahlıklarda mevcuttur. Kırmızı renkte ve siyah renkte sabahlıklar bayanların unutmayın ki daha çekici ve daha seksi görünmesini sağlamaktadır. Saten ve ince sabahlıklar bayanları ateşli göstermektedir. Ceket tarzında sabahlık modeli ise çizgili desenlerde ve içerisinde straplez modeli olan sabahlıklarda çok ilgi çekici olmaktadır.

Uzun elbise tarzında sabahlık sevenler için göğüs bölgesinin dekolteli ve perde kadar ince olan sırt kısmı ise yine aynı şekilde dekolteli ve perde kadar ince olan modelde sabahlıklar çok şıktır. Bu sabahlık modeli ile çok şık ve çok seksi gecelik modellerindendir. Bayanlar uzun kollu sabahlık arayış içindelerse o zaman uzun kollu ve çiçek desenlerinde pijama takımlı sabahlıklarda uzun sabahlık modeli seven bayanlar içindir.

Bu modelin fiyatını söylemek gerekirsek yüz otuz liradır. Dantelli sabahlık modelinin fiyatı ise yüz liradır. Ama dantel sabahlıktan başka bir deseni yoktur. Sadece göğüs kısmı ve omuz kısmı dantellidir. Sade sabahlık modeli ise pijama, kısa kollu ve üzerinde de sabahlığı olan bir model sabahlığın fiyatı da seksen liradır.

Daha değişik modellerde ve desende olmayan modellerin fiyatları daha yüksektir. Penye türünde ve tunik şeklinde sabahlıkların fiyatları saten sabahlıklardan daha ucuz olmaktadır. Bunların fiyatı ise yüz liradır. Bayan sabahlık modellerinin daha fazlasını daha fazlasını görmek ve incelemek isterseniz sitemize girip bayan sabahlık modellerinin resimlerine bakabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git