Bayanların Saç Kazıtması

Bayanların Saç Kazıtması
16 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 3.320 kez okundu.

Günümüzde oldukça tepki çeken ya da farklı görünen bir durumdan bahsedeceğiz. Bu konu hakkında birçok fikir ve paylaşım olsa da yine de bayanların saç kazıtması konusunun bu kadar abartılmaması gerektiği düşüncesindeyiz.

Bir tarz ya da daha güzel saçların çıkması için tercih edilen saç kazıtması aslında oldukça yararlı bir uygulamadır. Çünkü kazınan saçlardan sonra çok daha güzel saçların çıktığı belirtilmektedir. Özellikle de kadınların bu konuda sosyal paylaşım platformları üzerinden bilgi alışverişinde bulunması dolayısıyla oldukça tercih edilebilir. Fakat bayanların saçını birden fazla kazıtması da bir takım saç problemlerine neden olabiliyor. Saçlarınız uzayana kadar sürekli perukla dolaşmak istemiyorsanız farklı alternatifler üzerinde araştırmalar yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Rihanna-Kısa-Saç

Pek sevilmeyen bir moda uygulaması olarak da kazınan saçlar estetik olmayan görüntülere de sebep olabilmektedir. Ense kısmından garip bir görünüm ya da sadece sağ veya sol kısımlarının kazıtılması gibi modeller ve kazıma işleminden sonra saçların uzama süreci oldukça farklı bir şekilde ilerlemektedir. Bu yüzden bayanlardaki saç kazıtma modası aslında bazı kadınlara oldukça yakışabiliyor.

sac_kazitmak1

Cazibeli bir görünüm sağlayabilen bu saç modelleri son zamanların en çok tercih edilen stillerinden biri olarak karşımıza çıkabilmektedir. Yine de bu durumu yadırgamadan ve saç tercihlerine saygı göstererek alışılagelmiş bir durum gibi karşılamak gerekir. Kazınan saçların bakım süreci ve saçların uzama süreci de oldukça zor olmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git