Bölgesel İncelme Yöntemi

Bölgesel İncelme Yöntemi
15 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.113 kez okundu.

Hepimizi her istediğimizi yemek ama hep zayıf kalmak isteriz. Henüz böyle bir teknoloji mümkün olmasa da, doğumdan kalan ya da diyet yapsanız da kurtulamadığınız fazlalıklardan bölgesel incelme yöntemleri ile kurtulabilirsiniz. Bayanlar için teknolojinin gelişmesinin şüphesiz en güzel sonuçlarından birisi olan bölgesel incelme ismini ilk kez “liposuction” ile duyduk. Daha sonra bu alanda yapılan çalışmalar geliştikçe farklı isimler farklı yöntemler de duymaya başladı. Bölgesel incelme alanında yapılan en yeni çalışmalar sonucu ortaya çıkan Zeltiq CoolSculpting yöntemi, yağları soğutarak yok etme yöntemine dayanıyor.

bolgesel-incelme-yontemleri-

Kan dolaşımını etkilemeden, ayrıca bölgedeki herhangi bir doku zarar görmeden, direkt olarak yağ hücrelerine ulaşılması üzerine programlanmış olan Zeltiq CoolSculpting, bölgesel incelme yöntemlerinden kesin ve büyük ölçekli sonuçlar bekleyenler için ideal. İkinci aydan itibaren gözle görülür sonuçlar elde edebileceğiniz bu bölgesel incelme yöntemi ile, yıllardır hayalini kurduğunuz o muhteşem fiziğe kavuşabilirsiniz.

bolgesel-incelme-yontemleri-
Zeltiq CoolSculpting yöntemi, işleminyapılacağı bölge ya da bölgelerin doktor tarafından belirlenmesi ile başlıyor. Yağ hücrelerinin soğukta yaşayamamasından yola çıkılarak geliştirilen bu yöntem, uygulama yapıldıktan sonra, yağ hücrelerinin yavaş yavaş eriyerek karaciğer yardımı ile vücuttan atılmalarını sağlıyor. Bölgesel yağlanma sorunu yaşayan, daha önce uygulattığı bölgesel incelme yönteminden memnun kalmayan, diyet ve egzersizle uygulama sonuçlarını koruyabilecek olan herkesin güvenle yararlanabileceği bu yöntem, 15 yaşından büyükler için uygundur. Diyet ve spor yapmanıza rağmen bölgesel yağlanmalarınızdan kurtulamıyorsanız, siz de Zeltiq Coolsculpting uygulamasını tercih edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git