Bridget Jones Fragmanı Çıktı

Bridget Jones Fragmanı Çıktı
25 Mart 2016 tarihinde eklendi, 633 kez okundu.

Bridget Jones en çok tatlı halleri ile sinema severlerini büyüleyen bir yapıya sahiptir. Orta yaşlarda olmasına rağmen tıpkı bir genç kız edası ile tüm sinema tutkunlarının kalbine oturmayı başarmıştır. Bridget Jones’un en fazla dikkat çeken bir özelliği de sakar olmasıdır. Sakarlığı sinir bozmayan aksine daha hoş görünmesine imkan tanıyan bir yapıdadır.

Bridget Jones hayranları için artık hasret sona eriyor. Başarılı sinema eserinin  yeni serisi yakında gösterime girecek. İlk serisi büyük beğeni toplayan ve bir kitap uyarlaması olan yapımın 2. Serisi yakında gösterime girse bile fragmanı dahi insanları büyülemeye yetti. Bridget Jones Baby’s adlı sinema eserinin fragmanını binlerce kişi seyretti ve oldukça da dikkat çekti.

Bridget Jones’un Günlüğü adlı sinema yapımı 2001 yılında gösterime girmişti. Sinema eserinin çok beğenilmesinin ardından 2004 yılında yeni serinin çekimlerine başlanmıştı. Merak içerisinde beklenen 2. Serinin çekimleri de artık tamamlandı ve geçtiğimiz gün fragman yayınlandı. Bridget Jones hayranları için yeni seri bir mucize gibi gelmeyi başardı.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git