Bu Yılın En Moda Renkleri Neler

Bu Yılın En Moda Renkleri Neler
18 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 2.512 kez okundu.

Günler ayları kovaladıkça, insanların giyinişleri ister istemez değişiyor. Bir kişinin giydiği bir şey diğerleri tarafından benimsenip, gelenek gibi herkesin kullanmasını sağlıyor. Ve bu tercihlerde ki en önemli şeyde renkler. Her yıl moda, kendi renklerini belirliyor. Ve biz bu yılın en moda renklerine gelecek olursak eğer; birbirinden canlı ve kuşkusuz harika renklerle karşılaşabileceğimizi  temin edebiliyoruz.

Bu yılın en moda renkleri belli başlıklar altında toparlandı. İlk olarak birçok kadının ve yeni çağ Türkiye’sinde erkeklerinde tercih ettiği bir renk olan orkide rengi. Mor orkide rengi bu yıl her yeri kasıp kavuracak bir nitelikte. Özellikle kadınların üzerinde çok göreceğimiz bu renk bir trend haline gelecek. Bu kuşkusuz ortada!  Bu yılın diğer moda rengi ise lavanta rengi. Daha çok doğal ve sade bir güzelliğe sahip olan kadınlarımız bu renge yönelecek. Şimdiden dışarı da giyenleri görebilmemiz mümkün!

orkide-rengi-elbiseler

lavanta-rengi-elbiseler

Diğer rengimiz ise vazgeçilmez bir renk olan pembe! Her yıl olduğu gibi bu yıl da pembe renkli kıyafetler göz önünde olacak. Daha çok genç kızların tercih ettiği bu rengi orta yaşlı bir kadının üzerinde görme ihtimalimiz de oldukça yüksek! Yaş ne olursa olsun renkler ölmez değil mi?

pembe-renkli-elbiseler

Diğer renklerimiz ise kendisini diğer renklerden soyutlamış ve her yaşa hitap edebilen bir renk. “Siyah ve beyaz”. Siyah ve beyaz rengi bu yıl çok moda. Kot pantolonlar bile artık siyaha veya beyaza kayıyor. Kızlar gibi erkeklerin de favori renklerinden biridir siyah ve beyaz. Üstelik sadece siyahı ve yahut beyazı farklı olarak kullanmak zorunda değilsiniz. Siyah ve beyaz rengi tek bir pantolonda ya da bir tişörtte görebilmemiz oldukça mümkün!

siyah-beyaz-kot-pantolon

Bu yılın moda renkleri konusu altında toplanmış olan renklerimizden diğeri ise yeşil.  Yeşil doğanın rengidir. Bir ağacın rengidir. Bazen bir masanın veya bir duvarın rengi bile olabilir yeşil. Ve bu yıl yeşil rengi oldukça moda. Unisex bir renk olan yeşil çoğu kişinin üzerinde görülebilir. Canlı olmaktan kaçınmayın!

yesil-renk-elbiseler

Diğer bir renge gelecek olursak eğer bu da turuncu rengidir.  Turuncu kadınlarda her zaman bir ukde oluşturmuştur. Kiminin sevmediği turuncu rengi kiminin favori rengi olabilir. Turuncudan korkmayın! O sizin en iyi arkadaşınız bile olabilir.

turuncu-renk-elbiseler

Ve en son rengimiz olan kırmızıdan da bahsedip bu yılın en moda renklerini bitiriyorum.

Kırmızı aşkın, şehvetin, hırsın rengidir. Kırmızı bazen bir arkadaş bazen de bir düşman olabilecek kadar uyanık bir renktir. Aşkı kollarınıza alın… Kırmızı giyin ve güzelliğinizi etrafa göstermekten korkmayın!  Bu yılın en moda renkleri bu kadar! Elbet birçok daha renk çıkacaktır. Ama şimdilik bu kadar. Son olarak tarzınızı oluşturmaya çalışırken benliğinizi kaybetmeyin! Sizi en iyi yansıtabileceğini düşündüğünüz rengi kullanmaya özen gösterin. Kendiniz olun.

kırmızı-renkli-elbiseler

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git