Çantanızda Neler Olmalı?

Çantanızda Neler Olmalı?
13 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.072 kez okundu.

Gün içinde başınıza gelebilecek bazı aksaklıklar, günün geri kalanının berbat olmasına neden olabilir. Ancak bu ufak tefek problemlerin kısa sürede üstesinden gelerek, gün boyu rahat edebilirsiniz. Kopan bir düğme, gözünüze batan bir lens, yağlanan saçlar ve parlayan bir cilt gibi problemleri kısa sürede çözebileceğinizi hiç düşündünüz mü? Hazırlayacağınız bu acil durum çantası ile bütün bunların kolayca üstesinden gelebilirsiniz.

Görünüşünüzle alakalı, çıkabilecek problemlerde imdadınıza yetişebilecek bu ürünler, muhteşem görüntünüzün bozulmaması için mutlaka gerekli. Peki çantada neler mi olmalı? Yazımızda bulabilirsiniz.Mini Dikiş Kutusu Bu kutunun minik olduğuna bakmayın; içinde makastan, iğne ipliğe kadar ihtiyacınızı görecek her şey var. Gün içinde gömleğinizin kopan düğmesini anında dikebilirsiniz.İşte her kadının çantasında mutlaka bulunması gerekenler…

Katlanabilir Saç Fırçası 

kadinin-cantasinda-bulunmasi-gerekenler-6

Rüzgarlı havalarda saçlarımız yataktan yeni kalkmış gibi görünür. Çantanızda tarak taşımak yerine katlanabilir saç fırçasını tercih edin. Üstelik aynasını kullanarak rujunuzu da tazeleyebilirsiniz.

Yüz Maskesi 

kadinin-cantasinda-bulunmasi-gerekenler-5

Canlı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak için uzun saatlere ihtiyacınız yok. Cilde anında nem veren tazeleyici yüz maskeleri çok etkili ve pratik.

Lens Solüsyonu

kadinin-cantasinda-bulunmasi-gerekenler-4

Önemli bir davete katılacakken bir anda lensleriniz gözünüze batmaya başladığında ihtiyacınız olan şey mini boy lens solüsyonu ve lens kutunuz. Tabii gözlüklerle davete katılmak istemiyorsanız.

Diş İpi

kadinin-cantasinda-bulunmasi-gerekenler-3

Diş fırçası kadar hayati önem taşıyan diş ipinizi her gün düzenli olarak kullanmalı, acil durum çantanızda mutlaka ona da yer ayırmalısınız. Naneli olanları ağzınızda ferah bir tat bırakacak.

Kirpik Kıvırıcı

kadinin-cantasinda-bulunmasi-gerekenler-2

Etkileyici bakışlara hiç bir erkek kayıtsız kalamaz. Rimel sürmeden önce kirpiklerinizi kıvırmayı unutmayın.

Kuru Şampuan

kadinin-cantasinda-bulunmasi-gerekenler-
Saçlarınızın kirlendiğini hissediyorsanız ancak banyo yapacak kadar vaktiniz yoksa, kuru şampuan kullanabilirsiniz. Saçlarınız yeni yıkanmış gibi pırıl pırıl görünecek.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git