Çocuklarımızı Sevindirmek Hepimizin Görevi

Çocuklarımızı Sevindirmek Hepimizin Görevi
3 Mart 2016 tarihinde eklendi, 545 kez okundu.

Çocuklarımız… Onlar bizim canımız ciğerimiz her şeyimiz. Üstüne titrediğimiz, yemeyip yedirdiğimiz, giymeyip giydirdiğimiz dünyanın en farklı duygusunu içeren canlılar onlar… Evimizin neşesi ve mutluluk kaynağı biricik yavrularımız. Gözümüzde bir türlü büyütmek istemediğimiz kuzumuz, yavrumuz birde bakıyorsunuz ki kaşla göz arasında sünnet çağına ermiş geçiyor. Yıllar geçiyor, babalar yaşlanıyor, çocuklar büyüyor. Dünya düzeni ne olacak ki 🙂

Türk Örf ve adetleri arasında yer alan Sünnet Düğünleri İslami bir gelenek olarak yarım asırdır sürmektedir. Eski zamanlarda çok büyük masrafla yapılan sünnet düğünleri şimdilerde yerini organizasyon firmalarına bırakarak daha az masraflı ve uğraştırmayan bir hal aldı. Düğün öncesinde, Sünnet olacak çocukları için evlerde birer yatak (Karyola veya somya) süslü olarak hazırlanmalar yada çocukların isteğine bağlı türlü türlü şeyler. Çocuk tek ise tek yatak, bir kaç tane ise bir karyolaya üç dört çocuk yatırılır.

Organizasyon firmaları, sünnet organizasyonu yaparak bizleri hiç uğraştırmadan muhteşem ekipleri ve ekipmanları ile yardımcı oluyor. Sünnet organizasyon fiyatları hakkında söyleyebileceğim tek şey var ise hiç korkmadan bu organizasyonlardan kaçınmamanız. Çünkü tek başınıza uğraşır iseniz bu işin içinden çıkamazsınız. Organizasyon firmalarına bu işi bırakarak sizlerde çocuğunuzun en mutlu ve hayatı boyunca hiç unutmayacağı bugünü özelleştirsinler.

http://www.sunnetdugunleri.com/ adresine girerek hemen daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git