Daha Genç Görünmenin Sırları

Daha Genç Görünmenin Sırları
9 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 600 kez okundu.

Aydınlık Gözler

Bakışlarınız ile 3 yaş daha genç görünmek ister misiniz? Göz etrafındaki cilt fazla hassastır. Bu bölgede ortaya çıkan mor tonlar, yorgun görünmenize neden olur. Kremsi, aydınlatıcı bir kapatıcıyı göz altlarına ve göz kapaklarına uygulayarak bakışlarınıza aydınlık kazandırabilirsiniz.

Daha Beyaz Dişler

Güzel bir gülümseme ile 5 yaş daha geç görünebilirsiniz. Dişlerinizdeki lekeler genç görünmenizi engeller. Hidrojen peroksit içeren şeritler (Crest 3D Teeth Whitening Strips Professional Effects) en iyi çözümü sunuyor. Beyazlatıcı şeritlerden ilk 15 dakikada maksimum sonuç alındığı içik, tek seferde üç şerit kullanarak daha hızlı beyazlatma sağlayabilirsiniz. Günde bir kez olmak üzere, 15 dakikada bir değiştirdiğiniz üç şeritle, toplam 45 dakika uygulayabilirsiniz.

Gizlenen Beyaz Teller 

Beyaz tellerinizi saklayarak 5 yaş daha genç görünebilirsiniz. Gümüş teller, yaşınızın artık pek genç olmadığının işaretidir ama devamlı saçınızı boyatmak da size göre olmayabilir. Peki, bu durumda ne yapmalısınız? Kullanacağınız saç maskarası ile bir yandan sık boyama işleminin saçına zarar vermesini engelleyebilir bir yandan da beyaz telleri akıllıca kamufle edebilirsiniz.

Dolgun Dudaklar 

Daha dolgun dudaklar 2 yaş daha genç görünmenizi sağlayabilir. Yaş ilerledikçe ağız etrafındaki doğal çizgiler silikleşmeye başlar ve dudaklar daha ince görünür. Hafif pembe, ten rengi bir kalemle dudaklarını çerçevele ve doldur; pembe renkli hafif bir parlatıcıyla renklendirin. Bizim önerdiğimiz ürünler; Revlon ColorStay Dudak kalemi ve Maybelline New York Lip Studio Gloss.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git