Dekorasyon Sevinci

Dekorasyon Sevinci
16 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 544 kez okundu.

Hayatımızdaki her alanın güzelleşmesi için küçük çabalar gösterirsek zamanla ufak değişimlerin büyüyerek her yanımızı sardığını göreceğiz. Evimiz içindeki her yanı cennete çevirmek. Baktığımız her köşede sevimli güzellikler pozitif enerjiler dolu olması. Uzak değil aslında hepimize çok yakındır. Ufak bir çaba gösterelim devamı mutlaka gelir. Neler yapabiliriz olumlu değişimler için. Salon Mutfak Banyo Yatak Odası Balkon gibi alanlarımızı değiştirmek aydınlatmak ile başlayalım işe. Alanlarımızın küçük ve ya büyük olması hiç sorun değil. En küçük alanlar dahi eğer içinizde pozitif duygular var ise cennete dönebilir. Denilir ki ilk önce insan kalbini düzeltsin. Çevrenin düzelmesi de kalbin düzelmesi ile mümkün zaten.

Kalbindeki duygular pozitif olur ise çevrende düzelir yalnız kalbinde pozitif duygu oluşması çevresel koşullara bağımlı değildir. Önemli olan küçük şeyler ile mutluluk üretmektir bakış açını düzeltmek en kötü koşullar altında dahi olsan hayal gücünle yeni ve daha güzel bir dünya kurgulamak tüm mesele değil elbet para da önemli mutluluk için. Fakat hayat tecrübeleri de göstermiştir ki para mutluluk için yeterli olamıyor. Para ile birlikte pozitif düşünceye sahip iyiliksever neşeli sevecen üretken çalışkan insani kişiliğe sahip olmak geliyor. Eğer siz her açıdan düzgün çalışkan erdemli iyi insan olur iseniz ilim yolunda yürüyen güvenilir ve temiz biri olarak yaşar iseniz paranızda artacaktır.

İlk önce kişilik gelir anladık ki. Kişilik düzeldikten sonra Dekorasyon sevincini hayatın her alanına yansıtabiliriz. Balkon üzerinde çalışarak başlayalım. Küçük alan içinde olsa da harika hal alabilir. Deniz ve Orman resimlerini duvarlara yapıştırarak kuş kedi benzeri sevimli hayvanların olduğu süs figürleri çiçekler ve neşeli zemin döşemesi ile müthiş hissedebilirsiniz kendinizi.

Tüm mesele bakış açımızı düzeltmek. Hayata hep pozitif açılardan bakmaya başlayanlar için zenginlikte yakın mutlulukta. Şimdi bir hayal kurun. Her istediğimi kolayca yapabilecek halim olsa neler yapardım çevremizi güzelleştirmek için. Hayal kurmak evet hayal kurmak şuan hayatta gördüğünüz her güzel eser bir zamanlar insan zihnindeki hayallerdi ve çalışmayla gerçeğe döndü.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git