Detoks İçeceği İle Zayıflayın!

Detoks İçeceği İle Zayıflayın!
23 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 690 kez okundu.

Kadınların en büyük düşmanı kilolar. Tüm bayanlar fit görünmek ister. Zayıflamak bir çok kadının hayali. Bazıları o kadar yemek yemesine rağmen kilo almıyor. Bazıları ise yememesine rağmen yine de kilo alıyor. Bu bünye meselesinden çok kişinin yedikleri ile alakalı bir durum. Hanımlar artık kilolarınızdan kurtulmanın vakti geldi de geçiyor bile. Sizlerde detoks içeceği sayesinde zayıflayabilirsiniz.

Detoks içeceği ertesi gün için geceden hazırlanmalıdır. Böylece besinler suya çok daha iyi işleyecek. Sonra ise faydasını çok iyi göreceksiniz. Ödem arttıran bu içecek, gün boyu tüketilebilir.

zayıflatan-detoks-içeceği

Malzemelerimize gelince ;

  • 1 lt su
  • 1 tane limon
  • 10 tane taze nane yaprağı
  • 1 tane salatalık

Hazırlanışı ; Bir litre suyu kapaklı bir sürahiye koyuyoruz. Dilimlemiş olduğumuz limonları, salatalıkları ve aynı zamanda nane yapraklarını da ekliyoruz. Kapağını çok iyi kapatıyoruz. Dilerseniz buzdolabına, dilerseniz de oda sıcaklığında bekletebilirsiniz. Gün boyunca rahatlıkla tüketebilirsiniz. ödem atan ve kilo verdiren bu detoks içeceğini gün içerisinde tüketebilirsiniz.

Detoks içeceğini geceden hazırlamalıyız. Bu nedenle bitkilerin özleri iyice çayın içerisine işlemektedir. Bir litre suyu sürahi ya da şişeye alıyoruz. Salatalık ve limonu arzu ettiğiniz gibi dilimleyip suya koyuyoruz. Geceden sabaha kadar da suyu isterseniz buzdolabında isterseniz de dışarıda bekletebilirsiniz. Hazır etmiş olduğumuz ödem attırıcı bitki çayını gün boyunca bardak bardak içerek bitirebilirsiniz.

Zayıflamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sizlerde zayıflatan detoks içeceği sayesinde kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git