Dizüstü Çizme Modası

Dizüstü çizmeler 2014-2015 sonbahar kış trendleri arasında üst sıralarda yer alıyor. Bu yıl bayanların dizüstü çizmeleri birçok kombin seçeneğinde kullanması hem çekici hem de asil görünmelerini sağlıyor. Dizüstü çizmeler günlük yaşamda ve gece yaşamında kullanılabildiği gibi mini abiyelerle dahi oldukça şık bir stil oluşturulabilmektedir. Dizüstü çizme modası 2015 kış aylarında da popülerlik kazanarak sezona damgasını vuracak gibi görünüyor.

Dizüstü Çizmeler Nasıl Seçilmeli?

Dizüstü çizmeler oldukça şık görünse de dizüstü seçiminde son derece hassas davranılmalıdır. Dizüstü çizme seçimi yapmadan önce deneyerek rahatlığını kontrol etmelisiniz. Özellikle giydiğinizde ayaklarınızın rahat etmesi ve kıvrıldığında hareket etmenizi engellemeyen modeller olması sizin için avantaj sağlayacaktır. Ayrıca dizüstü çizmenizin bileği iyi kavramasına da dikkat etmelisiniz. Dizüstü çizme modası yeni sezonda bilhassa siyah ve deri modelleri ile ön plana çıkarıyor.

Dizüstü Çizme Kombin Önerileri

Dizüstü çizmeler mini eteklerle, elbiselerle ve mini şortlarla şüphesiz ki mükemmel bir şekilde kombin edilebilir.  Ancak mini eteklerle kombin edilen dizüstü çizmelerde etek boyunun iyi ayarlanması son derece önemlidir. Etek boyunun çok kısa olması görünümünüzü sıradanlaştırırken fazla uzun olması ise dizüstü çizmenizin güzelliğini yok edecektir.

Dizüstü Çizme İle Ofis Kombini

Dizüstü çizmenizle ofis için kombin yaratmayı düşünüyorsanız şık bir kalem etek ve beyaz gömleği bu kombine mutlaka yerleştirmelisiniz. Tabii ki bu kombinde zarif görünmek istiyorsanız kalem eteğinizin dar kesim olmasına dikkat etmelisiniz. Dizüstü çizme modası ofis yaşamında da oldukça şık bir stil oluşturmak için kullanılabilir. Hatta dizüstü çizme kombin seçeneklerinizde jean pantolonlara da yer verebilirsiniz. Son olarak dizüstü çizmelerde düz modelleri günlük yaşam için, topuklu modelleri ise gece yaşamı için kullanmanızı tavsiye ederiz. Düz modelleri kullanmanız rahatlık açısından sizin için avantaj sağlayacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git