Doğru Erkeği Nasıl Bulurum

Doğru Erkeği Nasıl Bulurum
9 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 932 kez okundu.

Doğru Erkeği Nasıl Bulurum

Doğru erkeği bulmak, her kadının en çok önem verdiği konuların başında yer alır. Çünkü doğru erkek ; mutluluk, hayattan zevk alma, iç huzur, rahatlık ve en önemlisi mutlu bir hayat ve mutlu bir aile anlamları taşır. Bu nedenle hayatınıza alacağınız erkeği ararken aceleci davranmamak gerekir. Peki doğru erkeği nasıl bulurum?

Kendinizi Sevmeyi Bilin

Hayatta her şeyden önce insanın kendini sevmesi gelir. Çünkü bir insan kendini severse yani kendiyle barışık olursa hayattan alacağı zevklerde artar. Kendini seven insan, kendini mutlu eden insandır. Nitekim kendinizi sevdiğinizde kendinize değer vererek zaman ayıracaksınız. Bu nedenle de yeni hobiler edinecek, yeni ortamlara girecek, yeni yerler keşfedeceksiniz. Ayrıca kendinizi severken kendinize güvenmeniz de oldukça önemlidir. Durun ve düşünün sizin en iyi özellikleriniz nelerdir? Mesela çok güzel dans mı ediyorsunuz? Ya da harika bir dinleyici misiniz? Güne bu özelliklerinizi düşünerek başlayın ve kendinize güvenin. Bir şey yapmak istediğiniz de “etraf ne der?” sorusunu aklınızdan çıkarın. Sadece sizin mutlu olacağınız, içinizden gelen şeyleri yapın…

Beden Dilinizi İyi Kullanın

İnsan ilişkilerinde ki en önemli şeylerden biri de beden dilidir. Etrafınızda ki insanları beden dilini doğru kullanarak çok rahat bir şekilde etkileyebilirsiniz. Beden dilinizi kötü kullandığınızda ise diğer insanlar size uzaklaşabilir, soğuk ve ters bir insan olduğunuzu düşünebilir. Bu durumda güzel ilişkiler kurmanız tabi ki zordur. Ancak bunun aksi şekilde kendinize güvenerek yürürseniz, gülümser ve beden dilinizi güzel kullanırsanız doğru erkeğin karşınıza çıkması an meselesi olabilir.

Bir ortam da bulunurken ( kafe, bar, AVM vs. ) ilginizi çeken birini görürseniz ona gülümseyerek bakın. O insanla ilk göz göze geldikten sonra birkaç dakika etrafınıza ya da başka bir yöne doğru bakın. Ardından tekrar o insanla göz göze gelin ve gözlerinin içine kendinizden emin bir şekilde gülümseyerek bakın. Bu “ Ben seninle ilgileniyorum.” anlamına gelen gizli bir mesajdır.

Yeni Yerlere Gidin

Yeni biri ile tanışmak isteyenlerin yaptığı yanlışların başında her zaman aynı mekâna gitmek vardır. Çünkü aynı mekâna giderseniz büyük ihtimalle her zaman aynı simaları görecek, aynı kişilerle görüşmek durumunda kalacaksınız. Bunun için farklı yeni yerlere gidin. Arkadaşlarınızla kalabalık bir grup şeklinde gitmek yerine, en fazla 2 arkadaşınızla gitmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Sizin İçin Yanlış Erkeklerin de Olduğunu Unutmayın

Bir erkek ile birlikte olmakla birisine kendinizi teslim etmek arasında ince bir çizgi vardır. Karşınıza ilk çıkan erkek doğru erkek olmayabilir. Kendinize sakın hak ettiğinizden daha azını yaşatmayın. Her zaman için hak ettiğinizin farkında olun ve ona göre bir erkek seçin. Çünkü yanlış kişi seçtiğinizde yıllarınızı boş yere harcamış olacaksınız. “Ama yalnızlıktan sıkıldım” deyip ömür boyu yalnız kalmayın. Yalnızlık korkusu yanlış erkekle birlikte olmanız anlamına gelmez. Ayrıca yalnızlık yanlış bir erkekle birlikte olmaktan daha iyidir.

Cinsel İlişkiden Uzak Durun

Yeni tanıştığınız bir erkekle kısa sürede yatak odanıza gitmeyin. Bir ilişkide en tatlı dönemler ilk aylardır. Bu ayların keyfini yaşayın. Bir ay bile dolmadan sizi evine çağıran ya da yatağınıza girmeye çalışan erkek genelde çok fazla ciddi değildir. Her şeyi zamanında yaşamayı bilin. Her şey zamanı geldiğinde yaşanınca güzeldir.

Hayallerinizde ki Beyaz Atlı Prensi Unutmanın Zamanı Geldi

Uzun zamandır beyaz atlı prensinizi bekliyorsanız bunu artık unutun. Çünkü beyaz atlı prensler sadece masallarda bulunur. Gerçek hayatta hiçbir insan kusursuz değildir. Ağır kriterlerle aradığınız erkeği belki de hiçbir zaman bulamayacaksınız. Bu nedenle size en yakın olan erkeği bulmanız sizin için daha iyi olacaktır.

Çevresini ile Tanışın

Bir erkekle tanıştığınız zaman ilk yapacaklarınızdan biri de onun arkadaşları ile tanışmaktır. Çünkü bir insan karşındakine gerçek yüzünü hemen göstermese de arkadaşları size yardımcı olacaktır. Çünkü hemen her insan çevresinde ki insanlara benzer.

Reddedilmek Umudunuzu Kırmasın

Eğer birisi ile yakınlaşmak, tanışmak istediğinizde sizi geri çevirirse sakın buna takılmayın. Bunun her zaman sizinle alakalı olmadığını bilmeniz gerekir. Belki de sizi geri çevirmesinin altında kendince nedenler yatıyordur. Henüz bir ilişkisi bitmiş olabilir, kariyerine odaklanmış olabilir ya da onun tipi olmayabilirsiniz. Bunu kendiniz üzerinden de düşünebilirsiniz. Belki sizde zamanında birçok kişiyi kendi sebeplerinizden dolayı reddetmiş olabilirsiniz.

Sabırlı olun, doğruyu bulun. Bol şanslar!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git