Doğum Sonrası Hızlı Kilo Veren Ünlüler

Doğum Sonrası Hızlı Kilo Veren Ünlüler
31 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.419 kez okundu.

Yaptıklarıyla her zaman konuşulmayı başaran ünlü güzeller, anne olduktan sonra da konuşulmaya devam ediyor. Aralarında öyleleri var ki, doğumdan 1-2 ay sonra sanki hiç doğum yapmamış kadar fit ve sağlıklı görünüyor. Peki, bunu nasıl başarıyor? Doğum sonrası kilo vermenin sırrı ne? İşte doğum sonrası hızlı kilo veren ünlüler…

Şeyda Coşkun

dogum-sonrasi-kilo-veren-unluler-3

Ünlülerin yaşam koçu olarak da tanıdığımız Şeyda Coşkun, hamilelik döneminde de doğum sonrasında da çokça konuşulmaya devam etti. Hamilelik döneminde göbeğinin fazla belirgin olmaması, doğum sonrası dönemde de hiç doğum yapmamış kadar fit görünen Coşkun, hamilelik sırasında sadece 11 kilo almış. Bebeği de 3 kilo 600 gram dünyaya gelmiş, kalan kilolarını da kısa sürede yürüyüş ve düzenli beslenme ile geri vermiş.

Çağla Şikel

dogum-sonrasi-kilo-veren-unluler-2

Son doğumundan bu yana yıllar geçmiş olsa da, doğum sonrası hızlı kilo veren ünlü bayanları düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen isimlerden biri de o oldu. Her zaman fit ve incecik vücudu ile dikkat çeken ünlü manken, 2 çocuk annesi olmasına rağmen incecik fiziği ile herkesi kendine hayran bırakıyor. Doğumdan 1 hafta sonra karın kaslarının geri geldiğini söyleyen  Şikel, doğum sonrası ilk moda çekimini ise anneliğinin 2. ayında yaptı.

Ebru Akel

dogum-sonrasi-kilo-veren-unluler-

O da televizyon dünyasının başarılı isimlerinden. 2.5 yıl önce anne olan ünlü sunucu, doğum sonrası kilolarını spordan aldığı motivasyon ile vermiş. O da doğum sonrası hızlı kilo veren ve eski formuna hızla kavuşan ünlülerden. Anneliğinin ilk 3 ayında, sadece emzirerek fazla kilolarının büyük bir kısmını vermeyi başaran Akel, günlük hayatında düzenli olarak pilates ve yürüyüş yapmayı ihmal etmemiş.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git