Düğün İçin Saç Modelleri

Bir yandan hayat kurma bir yandan iki insanın bir ömür boyu geçireceği en anlamlı gündür düğün günü. Hayatınızın en mutlu ve en anlamlı günü olan düğünde farklılık yaratmanız gerekiyor. Bu özel günde hem damat adayının hem de gelinin şık ve asil görünmeleri ve tüm gözlerin damat ile gelin adayının üzerinde olmalı. Davetlilerin gözünde iyi bir intiba uyandırmaları gerekiyor. Bu nedenle gelinlerin ve damatların bu özel güne önceden her anlamda hazırlanmaları gerekiyor. Düğünün yapılacağı yer, düğünde çalınacak parçalar, düğün pastası, gelinlik, damatlık, aksesuar detayı, gelin başı, gelin tacı ve saç modeli gibi düğünün tam anlamıyla gösterişli olması adına önemli olmaktadır.

Damat adaylarının düğün günü aksesuarı o kadar önem arz etmiyor. Bir takım elbise janjanlı bir kemer yada şık bir ceket, saat ve ayakkabı. Ama gelinin öyle değil tabi. Gelin adayının düğün için saç modelinin güzel olması ayrıca gelinliği, aksesuarları vs. vs. Hem o gelinliği taşımak var hemde gelinlik ile beraber saç modelinin uyumu var.

Düğün için saç modellerini sizler için derledik hanımlar. Yaklaşan düğün sezonuna çok iyi hazırlanmanız ve şimdiden düğün için saç modellerine bakmanızda fayda var.

Düğüne katılacak olanlara da bir kaç önerimiz var. Düğün için saç modelleri arasından topuzlu, dalgalı, kıvırcık, kısa, uzun gibi farklı modelleri tercih edebilirsiniz.

İşte gelin hanımın düğün için saç modelleri ;

19 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 3.549 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git