En Moda Nail Art Modelleri

En Moda Nail Art Modelleri
14 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.314 kez okundu.

Bakımlı tırnakların ötesine geçerek harika ve dikkat çekici tırnaklara sahip olmaya ne dersiniz? Tırnak süsleme sanatı olarak kadınların ilgisini çeken nail art, tırnaklara farklı bir görünüm kazandırıyor. Son yıllarda oldukça moda olan nail-art, yepyeni tasarımlar ile karşınızda. Hem günlük hayatta hem de ofiste tercih edebileceğiniz bu tasarımlar ile tüm bakışları üzerinize toplayacaksınız.

tirnak-susleme-modelleri-

Biraz yeteneğiniz varsa evde kendi başınıza rahatlıkla yapabileceğiniz bir model. Zemin için beyaz; şeritler için de iki farklı tonda mavi, sarı ve pembe renkli ojelere ihtiyacınız olacak.

tirnak-susleme-modelleri-2

Mücevher gibi ışıldayan tırnaklara ne dersiniz? Payetli, taşlı, boncuklu süslemeler ile elde edilen bu tırnak sanatı, gösterişli ve süslü bayanlar için ideal bir model.

tirnak-susleme-modelleri-3

Her tırnağa farklı bir süsleme ile trend ve modern görünün. Farklı renklerden yardım alarak yazın enerjisini tırnaklarınıza yansıtabilirsiniz. Bazılarını evde kendi başınıza yapmanız çok da zor olmayacak.

tirnak-susleme-modelleri-4

Yine sizi cezbedecek bir model. Kalpler, dudaklar, su damlaları ya da çizeceğiniz patiler ile nail arttaki başarınızı bir üst seviyeye taşıyın.

tirnak-susleme-modelleri-5

Pop art bir görünüme ne dersiniz? Kullanacağınız neon renkler ve eğlenceli motiflerle pop art ruhunu tırnaklarınıza yansıtabilirsiniz.

tirnak-susleme-modelleri-6

Yazın en sevilen meyvelerinden biri olan karpuzu tırnaklarınıza taşımaya ne dersiniz? Kendi başınıza yapmak çok da zor olmayacak. Bunun için yeşil, kırmızı, beyaz ve siyah renkli ojeler yeterli olacak.

tirnak-susleme-modelleri-7

Bu model biraz daha tecrübe gerektiriyor. Kendi başınıza yapamıyorsanız, bir nail art salonuna giderek bu tarz modellerden yaptırabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git