Fazla Kilolarınızı Hangi Kıyafetlerle Gizleyebilirsiniz

Fazla Kilolarınızı Hangi Kıyafetlerle Gizleyebilirsiniz
13 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 390 kez okundu.

Fazla kilolar yüzünden bazen yaz sezonlarında bazen kış sezonlarında ve de özel günlerde tam olarak istediklerinizi giyemiyor olabilirsiniz. Bu durumda Fazla Kilolarınızı Hangi Kıyafetlerle Gizleyebilirsiniz gibi bir araştırma yöntemine başvurabilirsiniz. Çoğu kıyafet gerek renkleri ile gerek kumaşları ile ve gerekse dikim tarzları ile fazla kilolarınızı gizlemenize yardımcı olabilmektedir.

Siyah Renkli Giysiler Tercih Edin

Siyah, fazla kiloları gizlemek için tercih edilen ilk renktir. Yaz ve kış ayırt etmeden kullanabileceğiniz bu renk ile fazla kilolarınızı rahatlıkla saklayabilirsiniz. Eğer giysilerinizde siyah rengi tercih edecekseniz, renk tek başına bu kiloları gizlemek için yeterli olacaktır. Dikim tarzı ve kumaşı gibi durumlarda sorun çıkmayacaktır. Siyah renkte giyilen her giysi, tarzı ne olursa olsun, mutlaka fazla kiloları gizlemektedir.

Çizgili Giysiler Tercih Edin

Enine değil ancak boyuna çizgili desenlerin yer aldığı giysiler, tam olarak fazla kiloların düşmanıdır. Bir elbisede, bir pantolonda ya da bir tişörtte uzun çizgiler yer alıyorsa, fazla kilolarınızın yer aldığı bölgeleri kapatmaya yardımcı olurlar. Çizgili desenlerin yer aldığı giysiler, kiloları gizlemeye yardımcı olurken aynı zamanda boyunuzun da olduğundan daha uzun gözükmesine olanak sağlar.

Kabarık Giysilerden Uzak Durun

Fazla kilolarınızın yer aldığı bölgelere hitap eden kabarık giysilerden kesinlikle uzak durmalısınız. Kabarık kesimlerden oluşan kıyafetler, fazla kilolarınızın olduğu alanları daha kilolu göstermektedir. Bu nedenle de tüllü giysilerden, diz üstü ve Mevlana model şeklinde açılan etek ve elbiselerden, belden oturtmalı modellerden uzak durduğunuzda, olan kilolarınız en azından oldukları gibi görünecektir.

Koyu Renkleri Hayatınızdan Çıkarmayın

Fazla kiloların en büyük düşmanı koyu renklerdir. Koyu mor, koyu yeşil, koyu pembe, koyu kırmızı ve bordo gibi renklerde mutlaka kıyafetleriniz olmalıdır. Hem özel günlerde giyebileceğiniz hem günlük yaşamda giyebileceğiniz her kıyafetinizde, koyu renkleri tercih ettiğinizde, giydiğiniz tarz ne olursa olsun fazla kilolar kendini göstermeyecektir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git