Geç Anne Olan Ünlüler

Geç Anne Olan Ünlüler
17 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.235 kez okundu.

Annelik hiç kuşkusuz bu dünyadaki en güzel duygu. Ünlüler dünyasının sevilen isimleri aile kurmak ve çocuk yapmak konusunda biraz gecikebiliyor. Diziler, albüm çalışmaları derken ünlü isimler arasında anne olmayı biraz geciktirmiş isimleri ve 35’ından sonra anne olmuş ünlüleri bu yazımızda bir araya getirdik…

DEMET AKALIN

gec-anne-olan-unluler-8

Daha önceki ilişkileri, evlilikleri ile de gündemden düşmeyen ve magazin dünyasının en tanınan isimlerinden biri olan Demet Akalın, mutluluğu eşi Okan Kurt’ta buldu. 2012 yılında dünyaevine giren ünlü şarkıcı anne olduğunda 40 yaşındaydı.

HANDE ATAİZİ

gec-anne-olan-unluler-7

Güzel oyuncu 2012 yılında Benjamin Harvey ile evlendikten sonra Leon adında bir erkek çocuk dünyaya getirdiğinde 41 yaşındaydı.

DEMET AKBAĞ

gec-anne-olan-unluler-6

Sevilen dizi ve sinema oyuncusu Demet Akbağ, oğlunu dünyaya getirdiğinde 40 yaşındaydı.

HÜLYA AVŞAR

gec-anne-olan-unluler-5

Şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile evliliğinden olan kızı Zehra’yı 35 yaşında dünyaya getirdi.

NİL KARAİBRAHİMGİL

gec-anne-olan-unluler-4

Güzel şarkıcı da geç anne olan ünlülerden. Yaşından daha genç gösterse de 0 da anne olduğunda 37 yaşındaydı.

IRMAK ÜNAL

gec-anne-olan-unluler-3

Oyuncu Cihan Ünal’ın kızı Irmak Ünal, kızını 35 yaşındayken dünyaya getirdi. İkinci çocuğuna ise 37 yaşında hamile kaldı.

ASLI TANDOĞAN

gec-anne-olan-unluler-2

Dudaktan Kalbe dizisinin Kınalı Yapıncak’ı büyüdü, evlendi ve ardından çocuk yaptı. O da geç anne olan ünlü isimlerden. Anne olduğunda 35 yaşındaydı.

GÜLBEN ERGEN

gec-anne-olan-unluler-

Şarkıcı ilk evliliğinden olan ilk çocuğunu 35 yaşında ve ardından ikizlerini de 37 yaşında dünyaya getirdi. 3 çocuğu da erkek olan ünlü şarkıcı da anneliği geç yaşta tadan isimlerden.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git