İstediğiniz Erkeği Elde Etmenin Yolları

İstediğiniz Erkeği Elde Etmenin Yolları
9 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 773 kez okundu.

İstediğiniz Erkeği Elde Etmenin Yolları

Öncelikle ne istediğinizi iyi bilmelisiniz. Vakit geçirecek birini mi yoksa gerçekten ciddi bir ilişki mi arıyorsunuz. İstediğiniz ilişki bunlardan hangisi olursa olsun öncelikle o erkeği elde etmeniz gerekecektir. Bu nedenle gözünüze kestirdiğiniz erkeği elde etmek için sözlü iletişimden önce vücut dilinizi kullanmalısınız. Vücut dilinin ne anlama geldiğini iyi bilirseniz, gözünüze kestirdiğiniz erkeği elde etmeniz ve iletişime geçmenizde o kadar kolay olabilir.

Peki istediğiniz erkeği elde etmek için vücut dilinizi nasıl kullanacaksınız?

Öncelikle Göz Teması

Her zaman bakışlar çok önemlidir. Karşınızdaki erkeğin gözlerine odaklanın ve birkaç saniye gözlerinizi gözlerinden ayırmayın. Ardından omuzlarınız dikleştirip göğüslerinizi ön plana çıkarın. Aynı zamanda başınızla birlikte gövdenizi de bakıştığınız insana doğru hafifçe yönlendirin.Karşınızda ki kişide farkında olmadan vücudunu size çevirip, göğsünü kabartarak başını hafifçe öne doğru eğerse doğru yoldasınız.

Tebessüm Edin

Öncelikli olarak gözlerinizi hafifçe kısarak onu baştan aşağı süzün. Eğer gerçekten beğendiyseniz bir daha gözlerine odaklanın ve mutlaka hafifçe gülümseyin. Ona duygusal ve muzip bir kız ifadesi ile bakın. Bu sırada bakışlarınızı birkaç dakikalığına ondan kaçırın ve tekrar ona bakın. Ancak dikkat etmeniz gereken nokta uzun süre bakışların rahatsız edici etkisinin olduğunu unutmamanızdır. Kısa süreli ve içten bakışlarınız etkili olacaktır.Karşınızdaki kişi hala size bakıyorsa ve gülümsediyse onu fethettiniz demektir.

Arkadaşlarınızdan Ayrılın

Arkadaş gurubunuzla kahkaha atıp, eğlenmeye devam ederseniz erkeğinizi korkutabilirsiniz. Bu nedenle eğer arkadaşlarınız yanınızdaysa, onlarla biraz mesafeli durun. Ardından yalnız başınıza içecek almaya ya da tuvalete yönelin. Böylece erkeğinizle yalnız konuşma ve tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Tonlamanıza ve Sesinize Dikkat Edin

Çekici bir ses tonuyla konuşun. Hızlı ve karışık konuşmaktan uzak durarak, sesinizi biraz alçaltıp tane tane konuşun. Konuşurken erkeğinizin gözlerine bakmayı ihmal etmeyin. Onu cesaretlendirmek için gülümsemeyi unutmayın. Ayrıca onun size teslim olduğunu bildiğiniz halde, ona zafer kazandırmış hissini vermek için, onun sizi tavladığını hissettirerek yaklaşın.

Yakınlık Kurun

Fiziksel olarak yakınlık kurmanız önemlidir. Erkeğinize fiziksel yakınlık kurun ama bunu sakın abartmayın. Ona 45 cm’den daha fazla yaklaşmanıza müsaade ederse, onu tavladınız demektir. Çünkü her insanda korunmak için içgüdüsel davranış olarak, kendine yaklaşan insanı engelleme çabası vardır. Böylece onun bu korunma duvarını yıkmış olduğunuz için kendisini size teslim edecektir.

İkinci Buluşma

Şimdiye kadar her şey yolunda gidiyor. Karşınızdaki kişiden hoşlandınız ve tekrar görüşmek istiyorsunuz. O zaman ikinci bir buluşma ayarlayın. Bunu henüz vizyona girmiş yeni bir filmden bahsederek, daha önce hayran olduğunuz bir sergiye tekrar giderek veya yeni açılan bir restorana gitmemiş olmanızın üzüntüsünü dile getirerek yapabilirsiniz.

Üzüntüye Kapılmayın

Eğer buluşma isteğinize olumlu yanıt alamazsanız, moralinizi ve havanızı bozmayın. Sadece “görüşmek üzere, iyi akşamlar.” Deyip yanından ayrılın. Eğer bir buluşma ayarlayamadıysanız telefon numaralarınızı birbirinize vererekten tamamlayabilirsiniz. Bu şekilde yaparak biraz daha gizem katabilir ve onda merak uyandırabilirsiniz. Ancak size geri dönüş yapmama ihtimalini de düşünmeniz gerekir. Yine de üzülmenize gerek yok, olumlu yönünden bakarsanız, belki de çok sıkıcı bir buluşma olacaktı ve zamanınızı boşa harcamış olacaktınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git