Kadın Modasında Trend : Omuz Dekoltesi

Son dönemlerde omuz dekoltesi oldukça popüler hale geldi. Bluz, elbise ve tulumlarda sıklık ile omuz dekoltesine rastlamak mümkündür. Hem şık hem de rahat bir görüntü yaratan bu tarz düşük omuzlu bluzleri neredeyse her yerde görmek özellikle içinde bulunduğumuz dönemde olasıdır. Omuz dekoltesi her yaştan insanın tercih edebileceği bir moda akımıdır. Çünkü düşük omuzlu bluzlerde çeşit çok fazladır. Bu nedenle de desenli, düz, rengarenk pek çok farklı seçenek mevcuttur. Özellikle yaz aylarında düşük omuzlu bluzler çok avantajlı olmaktadır, çünkü sıcak yaz günleri için bire birdir. Sadece yaz aylarında değil, geçtiğimiz sonbahar ve kış döneminde uzun kollu düşük omuzlu bluzler de çok popüler hale gelmiştir.

Düşük omuzlu bluzlerin en önemli özelliği farklı kombinleme şansına sahip olmasıdır. Plaja giderken de gece dışarı çıkarken de giyilebilmektedir. Bu yüzden anahtar parça olarak nitelendirilen giyim ürünlerinden bir tanesidir. Kot şortlar ile kombinlenerek gündüz kullanılabilmektedir. Bunun dışında yüksek bel pantolonlarla da kombinlenebilmektedir. Bu tarz düşük omuzlu bluzlerin kısa olanları da vardır.

Kadın modası bu sene oldukça hareketli geçiyor. Böyle bluzler yüksek bel pantolon, şort ve etek ile rahatlık ile giyilebilmektedir. Aynı şekilde düşük omuzlu modeller yalnızca bluzlere özgü değildir. Bunun dışında elbise ve tulumlarda da sıklık ile düşük omuzlu modeller görülmektedir. Özellikle bu şekilde elbiseler kadınlar tarafında çok sevilmektedir ve çok moda hale gelmiştir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git