Kadınlar Hakkında İlginç Gerçekler

Kadınlar Hakkında İlginç Gerçekler
8 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 529 kez okundu.

Kadınlar. Kadınlar ve erkeklerin anlaşması güçtür maalesef. Eminim ki tarih boyunca da böyle olmuştur. Ta ki âdem ile Havva zamanından beri kadın ve erkek arasındaki sorunlar devam etmektedir. Erkeklere göre kadınlar anlaşılması güç, mutlu etmesi zor canlılardır. Onlara göre bir erkek ne yaparsa yapsın bir kadını mutlu edemez, onun istekilerini karşılayamaz. Onlara göre kadınlar hep daha fazlasını isteyen canlılardır. Peki, kadınlar gerçekten de öyle midirler?

Erkekler kadınları yeterince tanıyorlar mı? Yoksa erkekler mi kadınları bir türlü anlayamıyor? Bence bunlar hep tecrübe ederek, erkekler kadınlar hakkında, kadınlar da erkekler hakkında bilgilendirici yazılar okuyarak birbirlerini daha iyi tanırlar. Kadınları anlamak da, onları mutlu etmek de aslında basit şeylerdir. Sadece biraz düşünmek, onların ne isteyebileceğini düşünmek, onları tanımak yeterlidir aslında. Peki, bunu nasıl yapıcaz? Eğer bu konuda biraz tecrübesizsek biraz da tüyo almak gerekli.

Kadınlarım ilginç canlılar olduğunu düşünüyorsak Kadınlar Hakkında Da İlginç Gerçekler okuyup öğrenmek lazım. Şimdi biraz bu bilgilere göz atalım. Size de yardımcı olalım. Kadınlar kendilerini düşündüğünüzü bilmek ister. Sizin için özel olduğunu görmek ister. Bunu da basit, ufak birkaç şeyle yapabilirsiniz aslında. Beklemediği anda yapacağınız özel basit sürpriz yeterlidir aslında. Ona vakit ayırmanız, belli bir konuda sözlerinizle onun cesaretini kırmak yerine cesaretlendirmek bile önemlidir.

Başkalarının yanında birbirlerine karşı tutumları bile önemlidir. Aslında kadınlar için her şey önemlidir. Çok küçük detaylara bile takılırlar haklısınız. Ama çok küçük detaylarla, çok küçük yapacağınız şeyler bile onu mutlu etmeye yeter. Örneğin bir çikolata bile yeterlidir aslında. Bilirsiniz genel olarak kadınların çoğu çikolatadan hoşlanır. Buluşmaya giderken aldığınız, bir anda çıkarıp verdiğiniz bir çikolata bile yeterli olabilir. Çünkü onu düşündüğünüzü, onun yüzünü gülümsetmek istediğinizi bilmek onları mutlu eder. Kısacası kadınlar ufacık şeyler bile olsa düşünmenizi ister.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git