Kadınlar İçin Enteresan Saç Modelleri

Kadınlar için geçmişten günümüze kadar uzanan bir saç modası mevcuttur. Bu modaya uyan Kadınlar İçin Enteresan Saç Modelleri kullanımı her zaman daha rahat olmuştur. Özellikle de geçmiş yıllarda daha çok kullanılan enteresan saç modelleri, sık sık günümüzde de moda haline gelebilmektedir. Bu saç modellerini tanıyarak sizler de modaya uyum sağlayabilirsiniz.

  1. Bedford Kırkması Saç Modeli:

Daha çok erkek saç modelini andırmakta olan Bedford Kırkması saç modeli, özellikle İngiliz erkeklerinin daha çok kullandığı bir saç modelidir. Ancak hem geçmişte hem günümüzde kadınlar tarafından da tercih edilen enteresan saç modelleri arasında yer almaktadır. Model ise saçların tamamen kısa olduğu yalnızca üst kısımların biraz daha uzun bırakıldığı bir modeldir.

  1. Titus Kesim Saç Modeli:

Bu saç stilini bir zamanlar oldukça fazla kullanan kadınlar şimdilerde de bu model ile karşımıza çıkabilmektedirler. Yepyeni ve oldukça enteresan bir saç modeli istediğinizde, en büyük değişikliği titus saç kesimi ile elde edebilirsiniz. Boyunu gösteren ve kulak memesinden itibaren hafif uzun kıvırcıklar şeklinde kesilen bir saç modelidir. Özellikle kumral ve kahve tonları ile çok daha güzel bir görünüm sağlamaktadır.

  1. Retro Zafer Kıvrımlı Saç Modeli:

Geçmiş dönemde oldukça fazla tercih edilen bir saç modeli olan zafer kıvrımlı saç modeli, günümüzde de Retro bir görünüme sahip olmak isteyenler için oldukça ideal bir seçimdir. Modern dönemde eskileri yansıtan kıvrımlara sahip olabilirsiniz. Bu saç modelinde, saçlarınız omuzlarınız üzerinde bitmeli ve kâküllere sahip olmalısınız. Kâkülleriniz biraz uzun olmalı ve kıvrımları daha rahat bir şekilde şekillendirebilmelisiniz.

  1. Bouffant Kesim Saç Modeli:

Saçlarda hacim isteyenler ve topuz yapmadan bir yükseklik elde etmeye çalışanlar için oldukça uygun bir saç modelidir. Saçları tarakla kabarttıktan sonra uçlarına da kıvrım katmanız yeterli olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git