Kırmızı Halı Makyajları

Kırmızı Halı Makyajları
23 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.306 kez okundu.

Ünlüler ödül gecelerine ve davetle hazırlanırken, elbiselerini tamamlayacak ve onları kusursuz gösterecek makyajları da en ince ayrıntısına kadar düşünmeyi ihmal etmiyor. Buğulu ve keskin bakışlar, kırmızı ya da nude dudaklar, çıkık elmacık kemikleri ve kusursuz görünümleri ile ödül gecelerinin en güzel kırmızı halı makyajları hakkında kısa bir araştırma yaptık.

kirmizi-hali-makyajlari-

Gençlerin son dönemde en sevdiği şarkıcılardan biri olan Taylor Swift, genç yaşının verdiği taze ve canlı görünümü ve mavi gözleri ile her zaman güzel görünüyor. Kırmızı halı için seçtiği beyaz straplez elbisesini,dudak rengine yakın tonlarda bir ruj ve bolca uyguladığı rimel ile elde ettiği harika bakışları ile tamamlamayı tercih etmiş.

kirmizi-hali-makyajlari-2

Hollywood dünyasının yeşil gözlü güzel Kristen Stewart, doğal güzelliği ile tanınan isimlerden. Kırmızı halıda giydiği siyah dantel işlemeli elbisesini sade bir ten makyajı ve buğulu bir göz makyajı ile tamamlamayı tercih ediyor. Dudaklarda nude tonları tercih eden güzel oyuncu, gözlerinde açık gri far ve bolca rimel uygulamış.

kirmizi-hali-makyajlari-3

Dolgun dudak denildiğinde ilk akla gelen isimlerden biri olan Angelina Jolie, siyah elbisesini tamamlamak için dudaklarını daha da ön plana çıkaran kırmızı renkli bir ruj tercih etmiş. Bu iddialı rengi tercih ederken, makyajda diğer bölgeleri geri planda bırakmayı da unutmamış.

kirmizi-hali-makyajlari-4

Gossip Girl dizisi ile ünlenen ve güzelliği ile girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Blake Lively, sarı saçlarını tamamlayan mavi gözleri ile makyaj yapmasa bile dikkat çekici görünüyor. Kırmızı halıda da tıpkı günlük hayatında olduğu gibi doğallığı tercih eden güzel oyuncu, ten makyajında elde ettiği pürüzsüz görünümü bakışlarını ön plana çıkarak tamamlıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git