Mint Yeşili Oturma Odası Dekorasyonu

Mint Yeşili Oturma Odası Dekorasyonu
28 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.619 kez okundu.

Bildiğiniz üzere mint yeşili, son yılların öne çıkan renklerinden biri oluyor. Modadan dekorasyon dünyasına kadar birçok sektörde kendini gösteren bu rengi, içinizi açacak mekanlar yaratmak için ev dekorasyonunuzda da gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Akşamları işten geldikten sonra ayaklarınızı uzatıp televizyon seyrettiğiniz oturma odasının renklerini değiştirmenin zamanı geldi mi?

Beyaz koltuk takımlarınız varsa, onları tamamlamak için duvar kağıdı ya da renk seçiminde mint yeşilini tercih edebilirsiniz. Limon sarısı koltuk minderleri, fuşya renkli perdeler gibi canlı renkte aksesuarlar ve tekstil ürünleri ile tamamlayabileceğiniz mint yeşilini, mobilyalarınızda da kullanabilirsiniz. Mint yeşili bir köşe koltuk, oturma odası gibi alanlar için ideal. Rengi ile mekanın havasını değiştiren, tasarımı ile de yerden tasarruf etmenizi ve daha ferah bir mekan oluşturmanızı sağlayan mint yeşili, oturma odası dekorasyonunda mobilyaların yanı sıra, aksesuarlarda da tercih edebileceğiniz bir renk.

Cam objeler, duvar saati, tablolar, puflar, mumluklar, çerçeveler, biblolar ve daha birçok aksesuarda, oturma odanızın dekorasyonunu tamamlamak için mint yeşili iyi bir seçim. Bu renk, halı ve perde ürünlerinde de kullanılan renklerden. Kahverengi koltuklarınızı, beyaz renkli tül ve mint yeşili fon perde ile mint yeşili, fuşya tonlarında patchwork halılar ile tamamlayarak, oturma odanızda renkli bir dünya yaratın. Bu rengi tamamlamak için; mor, yeşil, açık pembe, fuşya renklerinde yapay çiçekler ve koltuk minderleri ile tamamlayarak kullanabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git