Moda Olanı Üzerimize Yakıştırmak

Moda Olanı Üzerimize Yakıştırmak
25 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.258 kez okundu.

Her çeşit giyim ürününü ya da her renk makyajı bu yıl herkes bunu kullanacakmış deyip uygulamak doğru değildir. Öncelikle moda olanı üzerimize yakıştırmamız gereklidir aksi halde çok komik durumlara düşebiliriz. Yani kendimizi vücut hatlarımızı cilt tipimizi ten rengimizi boyumuzu kilomuzu bilip göz önünde bulundurup ona göre seçimler yapmalıyız.

Konumuz moda üzerine aslında. Kadın modası trendine ayak uydurmak çok önemli. Herkes kendine yakışanı giymeli tabirini doğrular nitelikte bir yazı aslında bu yazımız 🙂 Eğer boyumuz kısa ise boyuna çizgili tişört ve üstlük tercih etmeliyiz elbise boyları mutlaka uzun olmalı boyumuzu kesecek bileklere kadar olan ayakkabıları asla seçmemeliyiz kısa ve mini diye tabir ettiğimiz etekler de boyumuzu daha kısa gösterecektir. Zaten uzun bir boyumuz var ise kısa olanların tam aksine her şeyin kısa olanı tercihiniz olmalıdır sizlerin bu alanda daha şanslı olduğunuz söylenebilir. Eğer kilolu isek vücut hatlarımızı gizleyecek elbisemizin içinden dışarı belirgin bir şekilde sağlıksız bir görüntü sağlayacak durumlardan sakınmamız en doğrusu olacaktır.

moda-kombin

Her ne kadar gündemdeki ve herkesin kullandığı şeyleri kullanmak iste sekte tercihlerimizi yaparken bu konulara dikkat etmemiz gerekir. Ama bu demek değildir ki ben kiloluyum ve herkesin giydiğini giyemem tabiki giyebilirsiniz sezon un en çok beğenilen renklerini harika kom binler ile gayet şık bir şekilde uygulayabilirsiniz. Teninize uygun olacak güzel bir makyajla tamamlayabilirsiniz bu şıklığınızı. Günümüzde hemen herkes kendine uygun olacak her şeyi pahalısını ya da ucuzunu uzununu kısasını aradığınız her bedeni ve renk i desenlisini ve de düzünü her den bulabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git