Modayı Yakalamak

Modayı Yakalamak
15 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 508 kez okundu.

Vücut tipinize ve tarzınıza göre giyinmek her zaman önem taşır. Modayı yakalarken etki bir görünüm elde edebileceğiniz nokta; Tarzınızı yansıtırken vücudunuza uygun tipte seçeneklerle giyinebilmenizdir. Modayı Yakalamak konusunda artık tüm ayrıntıları içeren bir yapı söz konusudur. Ayakkabıdan, çantaya, elbise ve eteklere, şapkalar kadar tarzınızı yansıtan ürünler kullanmanız ve bunları beğenerek taşımanız en önemli olan bir kaç nokta arasında yer alır.

İçerisinde kendinizi iyi hissettiğiniz ve sizinle bütünleşen parçaları kullanmak, öne çıkmanızı sağlayacak koşulları hazırlar. Kıyafetle aksesuarların yakaladığı uyum moda açısından önemli bir estetik görünüş unsurudur. Bunun yanı sıra tamamen farklı renk ve dokuları kullanarak ta kendinize ait, yeni bir çizgi yaratmanız mümkün. Dünya modası genelinde trend haline gelen bu oluşum, tüm dergi ve moda sektörü ile ilgili oluşumlarda öne çıkan yeni soluklar arsında yer alıyor.

Canlı renkler ve kontrast konseptler yaratarak farklılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Gündem de bulunan moda trend oluşumları arasında doğa dönüş teması dikkat çekmekte. Ek olarak spor markaların tanıtımında bulunduğu yeni modelleri gündemi n diğer konulardan. Şalvarlar ve salaş yapıya sahip olan etnik elbiseler markaların kapaklarında çokça yer alıyor ve hem dikkat çeken hem de rahatlık sağlayan modeller ile ön plana çıkıyor.

Bu Yıl Moda Sektöründe Dikkat Çekenler

Bu yıl etnik ve doğaya dönüş olarak adlandırabileceğimiz birçok seçenek, markaların kapaklarında yer almakta. Beyaz, krem rengi, bej, yeşil, toprak renkleri tonlarında elbiseler oldukça tercih edilmekte. Etnik etekler ve bluz seçenekleri ile oluşturulan kombinler, farklı renk tonları ile birleştirilerek estetik bir görünüm sağlanmakta. Elbiselerde olduğu gibi saçlar ve imaj konusunda da doğallıktan yana bir yaklaşım ile karşılaşılmakta.

Sarı ve bakır tonlarında seyreden, doğal renklere dönük saç trendleri öne çıkmakta. Yeni akımlar arasında yer alan galaksi desenleri eşliğinde hazırlanan kıyafetler, gündemi meşgul eden diğer moda akımı seçeneklerinden biri. Eğlenceli bir yapıya sahip olan kişiler için ideal bir tarz ortaya çıkaran galaksi saç renkleri ve kıyafet ürünleri oldukça ilgi çekici.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git