Mutlaka Almanız Gereken Tişört Modelleri

Mutlaka Almanız Gereken Tişört Modelleri
30 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 652 kez okundu.

Rahat oluşları ile dikkat çeken tişörtler her sene olduğu gibi 2016 yaz modasında da en çok konuşulan kıyafetler arasında. Bazen kurtarıcımız, bazen de asıl kıyafetimiz haline gelen tişört modellerini siz de gardırobunuzdan eksik etmeyin. Bugün sizler için dolabınızdan eksik etmemeniz gereken tişört modellerini araştırdık ve bu konuda size bilgi verdik.

Mutlaka alıp gardırobunuzda tutmanız gereken tişörtlerden ilk sırada düz beyaz tişört modelleri yer alıyor. Düz beyaz renkte olan V yaka ya da yuvarlak yaka şeklinde her tarzda olmalı. Yakalar ile farklı kombinleri üzerinizde taşıyabilirsiniz. Böylece 2016 yaz modasında rahatlığın yanında şık kavramını da üzerinizde barındırarak beyaz tişörtlerin önemini bir kez daha anlayabilirsiniz.

Düz beyaz tişörtlerden sonra farklı bir cool tarz katan çizgili tişörtleri de gardırobunuzdan eksik etmemeniz gerekiyor. Özellikle punk bir tarza sahipseniz ya da bu tarzı seviyorsanız baskılı ya da yazılı tişört modellerini mutlaka satın almak zorundasınız. Gri renkte ya da metalik yapıdaki tişörtleri de asla unutmayarak dolabınızda mutlaka barındırın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git