Örgü Saç Modelleri 2016

Örgü Saç Modelleri 2016
5 Mart 2016 tarihinde eklendi, 2.108 kez okundu.

Küçük bir kızken en sevdiğimiz şeylerden biri annemize saçımızı ördürüp okula öyle gitmekti. Büyüdükçe örgü saç modeline olan ilgimizi kaybettik derken, örgüler geri geldi. Günlük hayatta sürekli düz saçlarla gezmekten sıkıldıysanız, 2016′ün en moda örgülü saç modellerini deneyebilirsiniz. Hem kullanışlı hem de oldukça modern olan örgülü saçları, günlük hayatın yanı sıra parti ve davetlerde de kullanabilirsiniz. Blake Lively’nin favori saç modellerinden biri olan tek tutamı örgülü saçlar, 2016 yaz sezonunda oldukça moda olacak.

2016-orgu-sac-modelleri-

Saçınızın perçem kısmından bir tutamı ördükten sonra diğer tarafa doğru yatırın ve tel toka yardımı ile sabitleyin. Saçın kalan kısmına da düz fön çekin. Yaz için oldukça ideal olan bu örgülü saç modelini, yaz akşamlarında tercih edebilirsiniz. Düğün, derneklere giderken yapılan abartılı saçlar artık oldukça demode. Onun yerine doğallık tercih ediliyor. Örgülü saç modellerinden yararlanarak hem doğal hem de modern bir düğün saçı elde edebilirsiniz. Üstelik bunun için kuaföre de gitmeniz gerekmiyor. Klasik balık sırtı örgü yaparak kullanacağınız saç modelini, sezonun modası sırt dekolteli elbiselerle birlikte tercih edebilirsiniz.

2016-orgu-sac-modelleri-3 2016-orgu-sac-modelleri-4 2016-orgu-sac-modelleri-5 2016-orgu-sac-modelleri-6

Örgüleri hemen her saç renginde tercih edebilirsiniz. Özellikle yandan örgülü saçlar, hem sarışınlar hem esmerler hem de kızıl saçlı bayanlar için ideal. Bu noktada yaratıcılığınızı kullanarak herkesten farklı bir örgü elde edebilirsiniz. Saçlarınızı örmeden önce saçlarınızı düzleştirirseniz, yaptığınız örgü daha güzel görünecektir. Hatta örmeden önce saçlarınızı krepe yaparak bir miktar kabartmayı da ihmal etmeyin. Böylece saçlarınız daha gösterişli bir görünüm kazanacak. Bu konuda kırmızı halıdaki ünlü güzellerden ilham alabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git