Saatlerin Anlamları

Saatlerin Anlamları
4 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.845 kez okundu.

Hatırlar mısınız çocukluk yıllarımızda saatlerin aynı anda üst üste gelmesi ile farklı cümleler kurarak karşı tarafı mutlu etmeyi? O seni seviyor, o seni düşünüyor, ya saat 15:15 olmuş kesin seni özledi o gibi cümleler amma yapmışızdır. Saatlerin üst üste gelip aynı sayıyı saat ve dakika bir göstermesi ile oluşan daha sonrası bunu kendimizce yorumlayarak kendimizi bir nevi mutlu etmek gibi bir şey… 🙂

Tesadüf eseri gördüğünüz saat size farklı anlamlar gösterebilir. Örneğin bir saatin anlamı baktığınız zaman gerçek olur. Saatlerin anlamı bakarak gününüzün sevgiliniz ile birlikte nasıl geçeceğini görebilirsiniz. Dinimizde yeri olmamasına rağmen batıl inançlar doğrultusunda saatlerin anlamları olmaktadır. Saatlerin defalarca kez üs üste gelir sizde burada baktığınız zaman eşit olduğunu görürsünüz. Saat ve dakikaların anlamlarına bakarak aşk hayatımıza yön verebiliriz.

Saatlerin anlamları çocukken uyduruk diyorduk ama gün geçtikçe bakıyoruz ki gerçekten doğruluğu ortaya çıkıyor. Mesela saat 2121 ne anlama geliyor. Şöyle bakıyoruz ki ; sevgilinin seninle ilgili gelecek hayali kurduğunu düşünmesi. İlgiç değil mi? Saatlerin anlamı büyük bir kitle tarafından kabul gördüğünden çift gelen saatlerin anlamları üzerine araştırma yaptık ve hiçbir yerde olmayan bilgileri sizlere sunmaya karar verdik. Saat anlamları insanların sürekli olarak çift saatleri yakalamasından dolayı ortaya çıkmış olan bir kavramdır. Saatlerin anlamları gerçek mi bilinmez ama inanan kişi sayısının bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git