Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti
5 Mart 2016 tarihinde eklendi, 604 kez okundu.

 Eski yapılarda daha fazla yaşanan su kaçağı problemleri bazen ev sahibi ile kiracıyı karşı karşıya getirmektedir. Bu sadece evlerde olan bir problem değildir. İş yerlerinde de sıklıkla yaşanan bu sorun bu işin deneyimli aletlerine sahip olan ve deneyimli ekibiyle artık kısa zamanda çözüme ulaşıyor.

Sizlere düşen sıradan tesisatçıları evinize ofisinize çağırarak duvarlarınızı fayanslarınız kırdırarak verim almak yerine ; Bu işte uzman kadrosu ve tesisatçılarıyla, banyo ve mutfağınızı kırmadan son sistem aletleriyle su kaçağını hemen bularak kısa zamanda çözüme ulaştırırken etrafı kırık dökmenin tarihe karıştığını da görüyorsunuz. www.gultesisat.com sizlere bir telefon kadar yakın. Evinin musluklarını yeni değiştirdiğiniz halde su kaçırıyorsa, banyo küvetiniz su kaçırıyorsa, boruların geçtiği duvarda ıslaklık varsa sakın kendiniz çözüm bulmaya çalışmayın. Yada sıradan bir tesisatçı ile yola çıkmayın sakın. Su kaçağı bulma yöntemleri farklı şekilde yapılabiliyor. Hem cebiniz yanacak hem de duvarlarınız aletsiz şekilde eski yöntemler kullanılarak kırılacak, fayanslarınız mahvolacak ama kaçak bulmakta zorlanan tesisatçı size ekstra masraflar çıkaracaktır.

Dediğimiz gibi su kaçağı tespiti tüm deneyimli ekibiyle müşteri memnuniyetini amaç edinen Gül Tesisat size bir telefon kadar yakın. Evinize iş yerinize gelen ekip son sistem cihazları ile sizin şikayetiniz dinledikten sonra eliyle koymuş gizi kaçağı bulacak ve duvarı kırmadan fayanslarınıza zarar vermeden ve etrafı hiç kirletmeden işini yapacak ve garantisini de elinize verirken yapılan işi video kayıtlarıyla size sunacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git